Sklepy

Perłowy CH Klif Gdynia: Świętuj z nami 17. Urodziny!

18.09.2013

tablica_Patrycja Galeria zdjęć

Energetyczny koncert Patrycji Markowskiej z Zespołem, spotkanie z Maciejem Dowborem, radosne figle z sympatycznym SpongeBobem, wyjątkowy konkurs… Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza na wspólne świętowanie swoich 17. Urodzin w nowej perłowej odsłonie! Zabawa rozpocznie się w sobotę 28 września w samo południe.

17. Urodziny CH Klif Gdynia to wyjątkowe wydarzenie, do uczestnictwa w którym centrum zaprasza już dziś. Przez najbliższe dwa tygodnie, od 16 do 27 września można będzie wziąć udział w specjalnym Konkursie Urodzinowym, w którym do wygrania jest pięć iPadów! Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie zakupów na minimum 100 zł w którymś ze sklepów znajdujących się na terenie centrum i zarejestrowanie paragonu. Każdy rachunek zostanie wymieniony na punkty. Zwyciężą osoby, które zbiorą ich najwięcej!

28 września w gdyńskim Klifie upłynie na wspólnym świętowaniu. Już od godz. 12:00 przy scenie zlokalizowanej obok Noble Place na dzieci czekać będzie sympatyczny bohater kreskówki SpongeBob. Lubiany przez małych i dużych Kanciastoporty zaprosi gości do pełnej wrażeń zabawy w podwodnej krainie Bikini Dolne. W programie znajdą się zarówno konkursy, jak też wspólne śpiewanie hymnu SpongeBoba czy malowanie Kraboburgerów.

O godz. 17:00 Maciej Dowbor rozpocznie drugą część urodzinowej fety. Na gości czekać będą występy DJ’ów oraz zespołu MultiVisual. Finaliści V edycji programu Mam Talent, oczarują Klientów pokazami, które, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych, w niezwykły sposób łączą współczesną sztukę cyrkową z iluzją. Wieczorem, tuż przed oficjalnym otwarciem Klifu w nowej perłowej odsłonie, nastąpi rozstrzygnięcie Konkursu Urodzinowego. A nieco później, uroczyste krojenie tortu przygotowanego przez Cukiernię Sowa.

Zwieńczeniem całodniowej zabawy będzie energetyczny koncert Patrycji Markowskiej z zespołem! Artystka zaprezentuje m.in. przeboje ze swojej najnowszej płyty „Alter Ego”.

Dodatkowo, Klienci odwiedzający centrum w sobotę zostaną zaproszeni do skorzystania ze specjalnych ofert cenowych w sklepach. Wyjątkowo udane zakupy gwarantuje nowy perłowy wystrój obiektu po modernizacji. Tego dnia warto zostać w centrum nieco dłużej…

Centrum Handlowe Klif Gdynia zaprasza już dziś do udziału w Urodzinowym Konkursie oraz do wspólnego świętowania 28 września!

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z 17 urodzin Centrum Handlowego Klif.

Dziennikarzy prosimy o akredytowanie się na wydarzenie pod adresem mailowym: anna.popinska@fleishmaneurope.com.
Uzyskanie akredytacji jest równoznaczne ze zgodą na dokumentowanie eventu do godz. 21:00. Równocześnie informujemy, że Organizator nie wyraża zgody na dokumentowanie koncertu p. Patrycji Markowskiej oraz obecność przedstawicieli agencji fotograficznych podczas całego wydarzenia.

*********************
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Zdjęcia z koncertu udostępnione przez Patrycję Markowską. Fotograf Gosia Eysmont.

 

do góry