Lazy Bear – nowe marki | Galeria Klif w Gdyni
Sklepy
Inspired by fashion

Lazy Bear – nowe marki

28.07.2017
Data rozpoczęcia: 28.07.2017 | Data zakończenia: 28.08.2017

podstrona-lazy_bear

Concept Store Lazy Bear to niedawno powstała przestrzeń dedykowana najmłodszym i ich rodzicom odwiedzającym Centrum Handlowe Klif w Gdyni. Miejsce zaprasza nie tylko bajkową aranżacją, ale także wyjątkową ofertą najciekawszych akcesoriów i zabawek dla maluchów. Do grona marek jakie można znaleźć w Concept Store Lazy Bear dołączyły trzy nowe pozycje.

PANDA I BANDA to pracownia artystyczna, która tworzy papierowe dekoracje nie tylko do dziecięcych pokoi. Plakaty, proporczyki czy torby będące prawdziwym hitem nabierają unikalnego charakteru dzięki ręcznemu malowaniu. Ozdoby są nie tylko piękne, ale i ekologiczne co niewątpliwie stanowi o ich wyjątkowości.

Balove TUTU to miejsce, w którym spełniane są wszystkie dziewczęce marzenia. Tiulowe kreacje zachwycają designem i dbałością o szczegóły. Pięknie zapakowane stanowią idealny prezent dla każdej małej i nieco większej księżniczki, gdyż w ofercie znajdziemy także propozycje dla dorosłych.

W poszukiwaniu nietuzinkowych dekoracji dziecięcego pokoju warto zapoznać się z propozycjami Cozydots. Oprócz ręcznie wykonanych pościeli czy przytulnych puf znajdziemy tu także oryginalne namioty tipi. Wszystkie akcesoria pozwalają na stworzenie jedynego w swoim rodzaju wnętrza, w których nasze dzieci stworzą własny świat zabaw.

Wszystkich małych i dużych wielbicieli pięknego wzornictwa Concept Store Lazy Bear zaprasza do wspólnego odkrywania świata dziecięcych marzeń.

do góry