Letni niezbędnik dla taty i syna | Galeria Klif w Gdyni
Sklepy
Inspired by fashion

Letni niezbędnik dla taty i syna

02.07.2018
Data rozpoczęcia: 02.07.2018 | Data zakończenia: 09.07.2018

Adventure Sports tata

Wakacyjne przygody czas start! Czy to na miejską wycieczkę czy na piesze wędrówki, trzeba się odpowiednio przygotować. W tym roku chłopaki sami ruszają w męską podróż, pakują plecaki i szukają nowych miejsc, które warto odwiedzić. Sprawdź co jeszcze warto zabrać ze sobą.

KG1

Plecak to obowiązkowy element wyposażenia każdego podróżnika. Pojemny i wygodny zmieści wszystkie potrzebne akcesoria. Tacie proponujemy wielokomorowy plecak, który zaleźliśmy w salonie Adventure Sports. Jego towarzyszowi z kolei, nieco mniejszy bagaż w intensywnym niebieskim kolorze.  Z plecakiem w takim kolorze trudno się zgubić!

KG3

O wygodnych butach pamiętamy wszyscy. A co z dodatkami, które pakujemy  w ostatniej chwili?
Z nami o nich nie zapomnisz. Okulary przeciwsłoneczne i czapka z daszkiem chronią przed słońcem, a przy okazji modnie wyglądają. Tacie okularów polecamy szukać w salonie Optical Christex, gdzie znajdzie dla siebie doskonale dobrany model. Mniejszym podróżnikom z kolei powinna przypaść najmodniejsza w tym sezonie czapka typu snapback. Na przykład marki H&M.

KG2

Pora na prawdziwie męskie gadżety, które dają najwięcej frajdy! Całe dnie spędzone na deskorolce? Dlaczego nie! Wakacje to w końcu mnóstwo wolnego czasu na zabawę. W salonie SMYK najmłodsi sportowcy znajdą wiele modeli i wzorów desek do jeżdżenia. Technologiczne nowinki z kolei, ucieszą Tatę. Kamerką GoPro z salonu Quiksilver uwieczni najbardziej niesamowite chwile.

do góry