Majowe Tygodnie Beauty! | Galeria Klif w Gdyni
Sklepy
Inspired by fashion

Majowe Tygodnie Beauty!

28.04.2017
Data rozpoczęcia: 28.04.2017 | Data zakończenia: 21.05.2017

zakladka_II-etap Galeria zdjęć

Maj miesiącem dla urody. Po etapie ZDROWIE i SPORT i wprowadzeniu aktywności fizycznej do swojego życia, przyszedł czas, by skupić się na pielęgnacji ciała. Centrum Handlowe Klif pomoże Ci przygotować się do wyjścia na plażę. Organizujemy dla Ciebie Majowe Tygodnie Beauty, które z myślą o Tobie poprowadzą eksperci ds. pielęgnacji.

W weekend 20 i 21 maja BeClinic zaprasza na prezentację marki Body Boom, która rozpieszcza niezwykłymi peelingami. Przy okazji będzie można spróbować peelingów w postaci pysznych owocowych kaw o smakach nawiązujących do poszczególnych linii marki! Brzmi intrygująco? Sprawdź o co chodzi!

Koniecznie odwiedź też specjalnie przygotowaną strefę, w której stylistki magazynu HOT Moda podpowiedzą Ci, co warto mieć w swojej szafie przez cały rok, a bez czego nie obejdziesz się latem. Będziesz też mieć szansę na konsultacje z ekspertami ds. pielęgnacji urody.

Dodatkowo, w czasie trwania całego etapu uroda Adventure Sports, BeClinic, Super-Pharm, L’occitane, Douglas, Body Shop, Ziaja dla Ciebie, Fryzjer Dorota, Manifaktura oraz Festus przygotowali dla Ciebie wyjątkowe rabaty!

W maju starujemy też z drugim etapem konkursu Poczuj Różnicę. Weź udział w zabawie paragonowej i wygrywaj atrakcyjne nagrody. Szczegóły programu Poczuj Różnicę znajdziesz TUTAJ oraz w punkcie konkursowym w CH Klif, na poziomie 0 (tuż przy recepcji).

do góry