Otwarcie salonu Jungle Chic | Galeria Klif w Gdyni
Sklepy
Inspired by fashion

Otwarcie salonu Jungle Chic

02.08.2018
Data rozpoczęcia: 02.08.2018 | Data zakończenia: 05.08.2018

Jungle Chic wydarzenie

Budzisz się, w pośpiechu i trochę w pół senna bierzesz prysznic nucąc pod nosem ulubioną piosenkę. Zamykasz kabinę prysznicową, owijasz ciało i włosy ręcznikiem i wesoło przeskakujesz do kuchni po kawę…zerkając na zegarek sprawdzasz czas.

Wykonujesz lekki makijaż, usta dekorujesz kolorową szminką. Wskakujesz w ulubioną sukienkę a na nogi zakładasz lekkie baleriny bo wiesz, ze dziś będziesz miała intensywny dzień…

A w głowie krąży jedna ważna myśl!….Jak fajnie jest Być kobietą…

Psycholog Sandra Lipstiz Bem wykazała w swoich badaniach, że wysoki poziom kobiecości u kobiet wiąże się z dużym lękiem, neurotyzmem, niską samooceną i niską społeczną akceptacją. Chcesz dowiedzieć się więcej o kobietach? 4 sierpnia zapraszamy na Wielkie Otwarcie salonu  Jungle Chic, podczas którego przedstawione zostaną badania dotyczące kobiecości i jak wprowadzić w życie te informacje, aby cieszyć się kobiecością. Podczas spotkania porozmawiamy o mocy kobiecości. O dualizmie siły i słabości kobiety. O docenianiu Siebie i o źródłach kobiecej mocy.

Dodatkowo, w godzinach 14:00-19:00 każdy z gości będzie miał szansę skorzystać z konsultacji wizerunkowych z kreatorką stylu Kasią Bujniewicz.

do góry