Runmageddon pobiegnie przez centrum handlowe | Galeria Klif w Gdyni
Sklepy
Inspired by fashion

Runmageddon pobiegnie przez centrum handlowe

13.04.2018
Data rozpoczęcia: 13.04.2018 | Data zakończenia: 22.04.2018

House_of_Prot_wydarzenia

Już za niespełna tydzień odbędzie się w Trójmieście kolejna edycja Runmageddonu – najbardziej ekstremalnego cyklu biegów przeszkodowych w Europie. Nim uczestnicy ruszą na zmagania w Gdyni, będą mieli okazję wziąć udział w niezwykłym treningu, którego trasy będą poprowadzone w środku czynnej Galerii Klif.

 

Zadziwimy Was jeszcze nie raz! – mówi Dyrektor Biegu Wojciech Dezydery Dardas i dodaje – kto miał okazję do treningu w czynnej galerii handlowej? Raczej niewielu. Szykujemy ponad 15 zróżnicowanych przeszkód i świetne przetarcie przed startem w Runmageddonie. Tam też czekać będą niespodzianki.

 

Trening odbędzie się w sobotę, 14 kwietnia o godzinie 12:00 w Galerii Klif. Wydarzenie przewidziane jest dla ponad 100 osób. Koszt udziału wynosi 20 zł. Wszyscy uczestnicy treningu, otrzymają 30 zł zniżki na zakup pakietu startowego na Runmageddon Gdynia, a najlepsi specjalne vouchery o wartości 100 zł.

 

Jakie przeszkody na Runmageddon Gdynia?

 

Wiemy też z jakimi przeszkodami będą musieli zmierzyć się śmiałkowie 21 i 22 kwietnia. Organizator uchyla rąbka tajemnicy i podaje top 10 przeszkód, a w śród nich nim między innymi: nowość prosto z wrocławskiej edycji – przeszkoda Oponeo.pl zbudowana z 1000 opon; Helikopter – wspinaczka po wiszących drabinkach; strażacka rura, po której zamiast zjeżdżać, trzeba się wspiąć – Fireman; Małpi gaj, czyli raj dla kreatywności i silnych ramion; Lodowa – wielki kontener z lodowatą wodą i jeszcze coś dla fanów wspinaczki – Ściana z łańcuchami.

 

W Runmageddonie Gdynia wystartować będą mogli również najmłodsi. Dla dzieci w wieku 4-11 lat zostanie przygotowana specjalna trasa Kids. Więcej informacji, zapisy na trening  i start w Runmageddonie pod www.runmageddon.pl  .

 

TOP 10 – Przeszkód Runmageddon Gdynia:

 

  1. Oponeo.pl
  2. MultiRig
  3. Killer Plank
  4. Ściana z łańcuchami
  5. Fireman
  6. Helikopter
  7. Małpi Gaj
  8. Skośna
  9. Ścianki do wody
  10. Lodowa
do góry