Sklepy
Inspired by fashion
premiery

START SEZONU WIOSNA/LATO 2017

02.03.2017
Data rozpoczęcia: 02.03.2017 | Data zakończenia: 20.03.2017

640x960_start_sezonu_wiosna_2017_Gdynia

Nowy sezon mobilizuje do porządków w garderobie, ale jednocześnie zachwyca i uwodzi najnowszymi kolekcjami. Wraz ze startem nowej kampanii wizerunkowej Centrum Handlowe Klif rozpoczyna nowy sezon, dając niepowtarzalną możliwość zakupu najnowszych kolekcji. Gwiazdą kampanii, została doskonale wszystkim znana Patrycja Gardygajło.

Centrum Handlowe Klif w Gdyni to miejsce, w którym królują najgorętsze trendy!
W niepowtarzalnej ofercie Klifu znajdziesz aktualne kolekcje na sezon wiosna/lato 2017, a wśród nich najgorętsze trendy – wysmakowane połączenia bieli i czerni,  romantyczne, kwiatowe printy czy ponadczasowy minimalizm. Wśród prestiżowych brandów odzieżowych oraz salonów marek popularnych każdy znajdzie coś dla siebie.

Już dziś poddaj się wiosennej metamorfozie! W Centrum Handlowym Klif w Gdyni ruszył nowy sezon konsultacji polecany przez Ewelinę Rydzyńską – eksperta ds. wizerunku
i stylistkę gwiazd. W ramach Pakietu Konsultacji dostępne są: porady dotyczące stylizacji poprowadzone przez profesjonalną stylistkę Klif, personal shopping, lekcje pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz wizażu.

 

Centrum Handlowe Klif w Gdyni to nie tylko doskonałe miejsce na zakupy, to także kameralna atmosfera, która pozwoli na przyjemne spędzenie czasu.

wydarzenia_Lazy_Bear_300x175

Dziecięcy raj w Lazy Bear

Najmłodsi klienci gdyńskiego Centrum Handlowego Klif będą zachwyceni, kiedy wejdą do jaskini i lasu w...
do góry