Start sezonu wiosna/lato 2018 w Klif! | Galeria Klif w Gdyni
Sklepy
Inspired by fashion

Start sezonu wiosna/lato 2018 w Klif!

01.03.2018
Data rozpoczęcia: 01.03.2018 | Data zakończenia: 31.03.2018

kafelek_248x229_start_sezonu
Czy marzysz o wiosennej metamorfozie? Modowych trikach, które odświeżą utrwalony już wizerunek? Trendach, które odmienią Twoje życie? Klif rozpoczyna nowy sezon, dając niepowtarzalną możliwość zakupów najnowszych kolekcji w kameralnej atmosferze.

Klif w sezonie wiosna/lato 2018 celebruje piękno i radość życia. Sezonowa paleta barw jest jasna, odważna i naprawdę piękna. Białe total looki, połączenia różu z czerwienią, lodowe pastele. W tym sezonie moda oferuje ogromną różnorodność. Z jednej strony otoczy nas nieposkromiony przepych i blask, uwiodą garnitury rodem z lat 80., a z drugiej zachwyci romantyczna nostalgia. To modowe trendy, które chcesz mieć natychmiast. Znajdziesz je wszystkie wśród aktualnych kolekcji unikatowych marek odzieżowych dostępnych w Klifie.

Najnowszy sezon to sezon kobiet! Dlatego w butikach znajdziesz nie tylko najświeższe trendy i pełne stylizacje ze światowych wybiegów, otrzymasz także profesjonalne porady stylistek i ekspertów w naszych salonach oraz pomoc przy zakupach. W najnowszym Pakiecie Konsultacji czekają m.in. stylistki, usługi brafittingu, lekcje makijażu, programy pielęgnacyjne i dobór perfum. Zarezerwuj konsultację i już dziś poczuj się wyjątkowo. Odwiedź Klif i pokaż swój styl.

do góry