Sklepy
Inspired by fashion

Zaplanuj wakacje z ITAKA!

25.05.2017
Data rozpoczęcia: 25.05.2017 | Data zakończenia: 18.06.2017

CH_Klif_logo_1080x1300px

Centrum Handlowym Klif zaprasza do skorzystania z jednej z najbogatszych ofert wyjazdowych w całej Polsce. Itaka to niekwestionowany lider branży turystycznej. Co więcej, jest laureatem wielu prestiżowych nagród za wysoką jakość usług.

Wakacyjne propozycje Itaki to ponad 100 kierunków na całym świecie. Spośród obszernej i zróżnicowanej oferty, Biuro Podróży pomoże w wyborze wymarzonych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji. Od egzotycznych wypraw, trekkingowych wyjazdów, obozów i wczasów sportowych, po kulinarne podróże i kierunki dostosowane do indywidualnych potrzeb. W swojej ofercie Itaka proponuje również luksusowy wypoczynek i wycieczki dla najbardziej wymagających Klientów. Projekt jest realizowany od 2010 r., w ramach „Itaka&Gala – Podróże w stylu gwiazd”. 28 lat doświadczenia i profesjonalizmu przełożyło się na wysoką wiarygodność w rankingach w Polsce.

Centrum Handlowe Klif dokłada wszelkich starań, aby mieszkańcy Trójmiasta mieli możliwość jak najlepszego i najbardziej zróżnicowanego wyboru wyjazdów wakacyjnych. Oferta podróży Itaki w CH Klif ma być odpowiedzią na oczekiwania Klientów, dzięki którym będą mogli realizować swoje pasje, czy mieć alternatywę do spędzania wolnego czasu.

Biuro Podróży Itaka zaprasza wszystkich Klientów do odwiedzenia nowego salonu i zapoznania się z ofertą!

do góry