7 listopada otwarcie salonu Tempur w Klifie

07.11.2019 Aktualności

Już w listopadzie w Klifie pojawi się kolejny najemca, TEMPUR®, amerykańska marka artykułów sypialnianych, między innymi materacy i poduszek. Dla pierwszych 200 gości sklep przygotował atrakcyjne upominki.

Dysponująca wieloletnim doświadczeniem marka ma znakomitą opinię na rynku. Salon TEMPUR® w gdyńskim Klifie będzie posiadał największą ekspozycję produktów w tym regionie. Będzie można przetestować dostępne materace i wybrać ten, który zapewni największy komfort.

– To w ciągu kilku ostatnich miesięcy kolejny najemca, który wybrał Klif na swoją lokalizację – mówi Mariola Rogóż dyrektor Galerii Klif. – W Gdyni potrzebne jest miejsce z kompleksową, charakteryzującą się wysoką jakością ofertą wyposażenia wnętrz, zwłaszcza, że w sąsiedztwie Klifu powstaje wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Do tej pory w ofercie mieliśmy między innymi: Home&You, BBhome, JMB Design, Spensen. W branży wyposażenia wnętrz mamy także nową markę – Premium Home.

Z okazji otwarcia producent przygotował upominki dla pierwszych klientów. Jest to maseczka na oczy TEMPUR® o wartości ponad 100 zł dla pierwszych 200 klientów, którzy odwiedzą salon i przetestują wystawione materace.

– TEMPUR to materiał, jak żaden inny, a wykonane z niego materace i poduszki zapewniają wyjątkowy komfort. Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Gdyni i całego Trójmiasta będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą naszych produktów w Galerii Klif – dodaje Jacek Poznański, dyrektor Tempur Sealy Polska.

Tempur
Telefon: