Aktualności

16 grudnia

Kup prezenty w BOUTIQUE Klif

Kup prezenty w BOUTIQUE Klif

16 grudnia 2023, godz. 10.00 – 20.00

Nie wiesz co kupić na prezenty? Nic trudnego, odwiedź Galerię Klif w sobotę i skorzystaj z pomocy stylistek, które ci pomogą wybrać najlepsze prezenty dla całej rodziny! Odwiedzając nas w Klif Boutique 16 grudnia, damy Tobie gwarantowane 100 zł na zakupy, na prezenty dla najbliźszych.

Dodatkowo, każdy klient za dowolne zakupy w butiku otrzyma: voucher o wartości 20 zł do wybranej kawiarni; za zakupy powyżej 1000 zł kartę podarunkową Klif o wartości 100 zł lub nagrodę specjalną – koszulkę zaprojektowaną przez Martę Frej.

W specjalnie przygotowanym butiku w Galerii Klif znajdą się wyselekcjonowane ubrania i dodatki aż 65 marek dostępnych w galerii. Zainteresowane klientki będą mogły liczyć na pomoc stylistek, które udzielą porad i wybiorą konkretne propozycje stylizacji lub prezentów na święta. Co ważne wybrane produkty będzie można kupić na miejscu w butiku bez konieczności chodzenia do sklepów wybranych marek po całej galerii.

 Do BOUTIQUE Klif może wejść każdy, jednak by skorzystać z usługi stylistek najlepiej zapisać się wcześniej do jednej z nich:

Serdecznie zapraszamy. Nie może Was zabraknąć!

Odwiedź Instagram Galerii Klif po więcej inspiracji.

 

Inne Aktualności

TOP