Apetyt jest w modzie!

30.10.2017 Wydarzenia

Data rozpoczęcia: 19.06.2018

Data zakończenia: 14.07.2018

Oryginalne aromaty i różnorodne menu. Wielbiciele dobrej kuchni będą mogli odkryć wszystkie smaki strefy restauracyjnej Galerii Klif. Świeże składniki i szeroki wybór w wyjątkowym miejscu gwarantują udany posiłek. Sprawdź co oferujemy:

Olimp

Olimp to największa i najszybciej rozwijająca się sieć restauracji typu fast casual dining w Polsce. Proponuje różnorodne dania kuchni europejskiej z elementami kuchni świata. W ofercie zawsze znaleźć można potrawy z produktów sezonowych. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu przez doświadczonych kucharzy, a bogate menu (zmienne w ciągu dnia) pozwala na samodzielne skomponowanie pełnowartościowego posiłku. W restauracjach Olimp to Klient decyduje o tym, jakie potrawy i w jakiej ilości znajdą się na jego talerzu, a płaci ujednoliconą cenę za 100 g jedzenia. Dzięki temu nie tylko kontroluje wysokość rachunku, ale otrzymuje posiłek szybko i sprawnie.

Sieć restauracji Olimp liczy obecnie kilkadziesiąt lokali w całym kraju i stale się rozwija. Dzięki Karcie Klienta, każdy może uzyskać atrakcyjne rabaty na posiłki. Restauracje Olimp oferują również zniżki dla studentów.

Silver Dragon

Orientalna kuchnia w sercu miasta. Restauracja oferuje tradycyjne dania kuchni wietnamskiej i tajskiej. Przygotowane z najwyższą starannością, pachnące kafirem i trawą cytrynową potrawy zadowolą podniebienia miłośników oryginalnych smaków, którzy cenią ciekawe smaki, a także swój czas.

Na zdrowie! Fresh

Na zdrowie! Fresh to bar serwujący soki na bazie świeżo wyciskanych owoców i warzyw. Przygotowywane zaraz po przyjęciu zamówienia kryją w sobie bogactwo witamin i mikroelementów. To zdrowie i świetna forma zamknięta w szklance. A ponad to w ofercie pyszne śniadania i oferta lunchowa.

House of Protein

House of Protein zaprasza na zdrowe przysmaki! Filozofią restauracji jest idealny balans składników odżywczych przy jednoczesnym zachowaniu pysznego smaku. W menu znajdziesz zarówno dania mięsne jak i te przygotowane z myślą o miłośnikach warzyw. I tylko tutaj przekonasz się, że nawet desery mogą być zdrowe.