Be fly. Stay fly. Nowa kolekcja marki Patrizia Pepe.

09.10.2018 Aktualności

Powrót do przyszłości. Tak można określić kolekcję sportową marki Patrizia Pepe, która łączy w sobie elementy charakterystyczne dla strojów gimnastycznych lat 70. i materiały rodem z futurystycznych filmów sci-fi. A to wszystko okraszone najbardziej aktualnymi trendami, które królują w streetstyle’u.

Kolekcją z linii Be fly. Stay fly. marka na nowo definiuje style athleisure, który w tym sezonie staje się dużo odważniejszy i jeszcze bardziej charakterystyczny. Neonowe pomarańcze czy chłodne odcienie srebra zwracają na siebie uwagę. Połączone z siatką i szenilowymi wzorami dają sylwetkę, która sprawdzi się i podczas treningu na siłowni i techno imprezy. W kolekcji znajdziemy retro body i kurtki puchówki, klasyczne dresy z lampasami i buty ze skarpetkowym wykończeniem, które od wielu sezonów podbijają garderoby fashionistów. Dopasowana sportowa bielizna, spodnie czy bluzy, które leżą niczym druga skóra wykończone są gumami i opaskami z logiem FLY, nadając zestawom niepowtarzalnego charakteru.
Zabawa stylem i konwencjami sprawia, że kolekcja intryguje i prowokuje do modowych eksperymentów. Niezależnie jednak, na jaką stylizacje się odważymy, najważniejsze to być i pozostać stylowym. Zgodnie z hasłem kolekcji.
Zapraszamy do salonu Patrizia Pepe na parterze.