Belgijskie słodkie przysmaki w Galerii Klif!

30.11.2018 Aktualności

Nie od dzisiaj wiadomo, iż belgijska czekolada oraz praliny to symbol czekoladowej doskonałości. W Galerii Klif witamy nową markę Leonidas, która od 100 lat produkuje belgijskie czekoladki najwyższej jakości. Marka Leonidas znana jest w ponad 40. państwach, m.in. we Francji, Holandii, Hiszpanii czy USA, a od dzisiaj dostępna jest również w Galerii Klif.

Produkty Leonidas to ponad 100 rodzajów belgijskich czekoladek wytwarzanych z produktów naturalnych o najwyższej jakości m.in. tureckich orzechów laskowych, wiśni Morello z francuskiego regionu Perigord, włoskich migdałów oraz pomarańczy z hiszpańskiej Walencji, a co najważniejsze z prawdziwej belgijskiej czekolady (100% kakao). O ich świeżości może również świadczyć fakt, iż ich termin przydatności to tylko i aż 49 dni. Marka doceniona do tego stopnia, że Leonidas jest jednym z oficjalnych dostawców belgijskiego dworu królewskiego.

Delikatne i pyszne praliny Leonidas stanowią idealny i oryginalnym prezent bez względu na okazję. Z pewnością zadowoli nie tylko znawców i koneserów najlepszych wyrobów czekoladowych.

 

Stoisko z pralinkami Leonidas znajduje się na Parterze.