Butik JEMIOL otwarty – fotorelacja

14.04.2023 aktualności

Butik JEMIOL otwarty w Galerii Klif w Gdyni

 Butik Łukasza Jemioła, jednego z najpopularniejszych i cenionych polskich projektantów, został otwarty 22 kwietnia 2023r. w Galerii Klif. Salon ma powierzchnię 56m2 i znajduje się na parterze galerii.

„Ogromnie cieszę się z otwarcia nowego butiku JEMIOL w Galerii Klif, która jest jednym z najważniejszych centrów handlowych w Trójmieście, a także jednym z najmodniejszych miejsc w regionie. To dla mnie nie tylko kolejny krok w rozwoju mojej marki, ale również ciągłe spełnianie marzenia o jej obecności coraz bliżej naszych klientów” – mówi Łukasz Jemioł.

Galeria Klif dzięki otwarciu butiku JEMIOL poszerzyła modową ofertę polskich marek i projektantów o kolejny prestiżowy sklep. Otwarcie cieszy szczególnie, że to jedyny w Trójmieście, a raptem trzeci w Polsce butik stacjonarny Łukasza Jemioła, który lokalizacje swoich salonów dobiera ze szczególną uwagą i starannością.

“Oferta polskich marek i projektantów modowych w Galerii Klif wyróżnia nas na tle konkurencji w Trójmieście. Marka JEMIOL znakomicie uzupełnia i poszerza unikalną polską ofertą najemców Klifu, do których należą m.in. Robert Kupisz, Patrizia Aryton, Apia, La Mania, Bizuu, Emanuel Berg oraz multibrandy młodych polskich projektantów” – mówi Mariola Rogóż, Dyrektor Galerii Klif.

Otwarcie butiku w Galerii Klif cieszyło się o ogromnym zainteresowaniem, zarówno klientów i influencerów z całej Polski. Nic dziwnego, ubrania projektu Łukasza Jemioła to symbol dobrego stylu życia oraz dbałości o detale, które podbijają serca klientek i wielu gwiazd, z którymi projektant współpracuje, na co dzień.