Chervo – moda sportowa idealna także na co dzień

15.04.2019 Aktualności

Które sportowe ubrania są najbardziej funkcjonalne, stylowe i uniwersalne? Zdecydowanie – golfowe. Charakteryzuje je nie tylko wysmakowana estetyka doskonale nawiązująca do najświeższych trendów, ale także zaawansowana technologia, która gwarantuje niebywały komfort noszenia zarówno na greenie, jak i na co dzień.

Tegoroczną kolekcję prestiżowej marki golfowej Chervo, przepełnia letnia świeżość i moc najmodniejszych rozwiązań stylistycznych, w tle których zawsze króluje sprawdzona i klasyczna elegancja. Marka stawia na mocne, wyraziste kolory – smaczną malinę, soczysty szafir, głęboki błękit kontrastujące z klasyczną bielą i gustowną żółcią. Wśród printów wyróżniają się niezwykle wyrafinowane interpretacje logotypu Chervo, elegancka, drobna krata oraz moc wiosennych i letnich kwiatów nawiązujących stylistycznie do kultury japońskiej. Wszystko to zamknięte jest w idealnie dopracowanych krojach.

Poza wykwintną stylistyką, najnowsza kolekcja Chervo wyróżnia się wyjątkową funkcjonalnością, którą docenią nie tylko miłośniczki i miłośnicy golfa, ale także wszystkie osoby poszukujące komfortu na co dzień. Dzięki klasycznym, eleganckim rozwiązaniom kolekcja Chervo sprawdzi się nawet w biurze!

Nowa kolekcja Chervo jest dostępna w salonie S’portofino.

S’portofino
Telefon: 587007141