DAVID BOWIE BY VISTULA

23.07.2021 aktualności

KOLEKCJA KAPSUŁOWA NA JESIEŃ 2021 INSPIROWANA STYLEM

I TWÓRCZOŚCIĄ ARTYSTY

David Bowie był artystą totalnym, ikoną stylu. To człowiek o wielu talentach: wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny, aktor, malarz, kolekcjoner sztuki. Uważany za jednego z najbardziej wpływowych muzyków XX wieku. Bowie to geniusz kreatywności, którego ponadczasowa twórczość wywarła ogromny wpływ na światową popkulturę.
Projektanci VISTULA zainspirowani ikonicznym stylem i dorobkiem tego legendarnego artysty, stworzyli kolekcję kapsułową DAVID BOWIE BY VISTULA. W ramach kolekcji dostępne są produkty dla kobiet i mężczyzn oraz unisex.

VISTULA od lat łączy tradycyjne krawiectwo oraz współczesne trendy. Dopracowane w najdrobniejszych detalach kolekcje marki zaskakują nowymi fasonami, wzorami i kolorami, jednocześnie nie rezygnując z klasycznych i bardziej formalnych propozycji. Taka właśnie jest nowa kapsuła DAVID BOWIE BY VISTULA – nowoczesna, łącząca swobodny miejski styl z bardziej tradycyjnymi formami, jak garnitur, koszule czy eleganckie spodnie. Kolekcja jest formą uznania wobec twórczości artysty, ale także chęcią inspirowania i wyrazem postępowego podejścia do tworzenia mody. Kapsuła skierowana jest do wszystkich, nie ma w niej podziałów, podobnie jak nie ma ich w muzyce.

DAVID BOWIE BY VISTULA została podzielona na trzy grupy produktowe: pierwsza z nich to bluzy i t-shirty z ikonicznym wizerunkiem z okładki płyty Aladdin Sane z 1973 roku, ze zdjęciem zrobionym przez słynnego fotografa Briana Duffy’iego. Druga to bluza i dwa t-shirty z portretami Bowiego wykonanymi przez innego, słynnego fotografa – Gavina Evansa, podczas legendarnej sesji z 1995 roku. Trzecia grupa z kolei zawiera okładki płyt oraz plakaty koncertowe. Oprócz bluz i t-shirtów w propozycjach znajdziemy także jeanasową kurtkę i spodnie z mocnym spraniem i przetarciami. W kolekcji pojawi się kilka produktów bez wizerunku artysty, ale nawiązujące stylem i fasonem do tego, co nosił. Odważne kolory i nieoczywisty krój to wyróżniki wizerunku scenicznego Bowiego. W ofercie dostępny będzie damski garnitur w kolorze pudrowego różu – dopasowana w talii marynarka świetnie koresponduje z eleganckimi spodniami o wysokim stanie. Dla mężczyzn przygotowano dwurzędowy garnitur w odcieniu beżu ze spodniami z zakładkami o szerokiej prostej
nogawce. Dodatkowo lekka koszula w biało-granatowe pasy dla kobiet i mężczyzn, a także klasyczna skórzana ramoneska.

Kapsuła dostępna będzie w sprzedaży od 21 lipca 2021r. w wybranych salonach Vistula oraz na vistula.pl.

Vistula
Telefon: 783783384