DUKA zaprezentowała wielkanocną kolekcję GODIS

27.03.2019 Aktualności

Przygotuj się na Wielkanoc z nową kolekcją GODIS, która jest już dostępna w salonie DUKA w Galerii Klif!

W tym roku dekoracje wielkanocne utrzymane są przede wszystkim w słodkich, pastelowych barwach, eleganckim złocie oraz kolorze roku 2019, którym niewątpliwie jest koral. Propozycją marki DUKA jest stół wielkanocny utrzymany w klimacie cukierni w stylu retro, któremu towarzyszy charakterystyczny, graficzny motyw królika.

Jednym z bohaterów Wielkanocy w DUKA jest charakterystyczny, graficzny królik. Motyw został zaaplikowany na porcelanowe pisanki dekoracyjne oraz na zastawę stołową EMMA RABBIT. Klasyczna biel, rzeźbiony rant oraz fajansowy materiał nadają kolekcji niepowtarzalnego wdzięku, łączącego nowoczesny design z urokiem modnego stylu retro.

O niepowtarzalną atmosferę w kuchni zadba seria złotych akcesoriów GULD. Pieczenie oraz dekorowanie wyrobów cukierniczych ułatwią i uprzyjemnią miarki kuchenne, tarka, wycinaki do ciastek, wałek, sitko, a  także posypywaczka, szczypce do serwowania, zestaw trzepaczek oraz taca do studzenia ciastek. Złota  powłoka naniesiona metodą PVD gwarantuje twardość i trwałość wyposażenia, dzięki czemu akcesoria posiadają zwiększoną odporność na ścieranie i zarysowania.

Seria transparentnego szkła MALIN to nowoczesne wzornictwo ujęte w stylistykę retro. Wyróżnia się pięknym, złoconym rantem oraz szkłem, dającym efekt delikatnej, malinowej poświaty. W skład kolekcji wchodzi szklanka o pojemności 600 ml, kieliszek do wina z pękatą czaszą oraz kieliszek do szampana. Serwowanie napojów nabierze wyjątkowego, uroczystego charakteru.

Niepowtarzalne dekoracje świąteczne to jedna z domen marki DUKA. W kolekcji GODIS MODERN kuszą m.in. króliki i pisanki w wielu różnych wariantach, a także linia złotych i biało-złotych świec. Ceramiczne dekoracje wielkanocne są nakrapiane złotem oraz wzorem przypominającym materiały lastryko,  a także w pełni brokatowe oraz złote. Serię GODIS MODERN uzupełniają ozdoby z naturalnych materiałów –  drewniane, geometryczne konie Dala i zające, a także, dodatkowo pokryte wełną, szare oraz kremowe owce.

Kolekcja GODIS CUKIERNIA stawia przede wszystkim na pastelowe, słodkie barwy. Nawiązuje do słodyczy, które Szwedzi tak uwielbiają, oraz klimatu cukierni z dawnych lat. Różowe i żółte pisanki towarzyszą turkusowym i różowym zającom. Ozdoby są białe i kolorowe, pełne szczegółów i uproszczone, matowe oraz o błyszczącym wykończeniu… jest w czym wybierać! Dodatkowo w ofercie są zawieszki, patery dekoracyjne oraz piękne stroiki, które można położyć na stół lub zawiesić. Jest słodko i radośnie!

Zapraszamy do salonu na pierwszym piętrze!

Telefon: 797600866