Dzień Dziecka.
Baw się razem z nami!

29.05.2019 Wydarzenia

Data rozpoczęcia: 01.06.2019

Data zakończenia: 01.06.2019

W najbliższą sobotę (1 czerwca) zapraszamy na Dzień Dziecka w Galerii Klif.
Na najmłodszych dzieci będzie czekać wiele atrakcji, konkursów i nagród.

Największą atrakcją będą warsztaty prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego – twórcę „Fundacji Szkoła na Widelcu”, prowadzącego oraz jurora „Top Chef”, właściciela Food Lab Studio i autora licznych książek kucharskich. Wesprze go Patryk Piskorz – drugi wicemistrz II edycji „Master Chef Junior”. Ci, którzy nie zdobyli zaproszenia na lekcję gotowania będą mogli zobaczyć, jak powstają różnorodne dania oraz ich spróbować. Podczas warsztatów najmłodsi nauczą się przygotowywać potrawy z naturalnych i sezonowych produktów.

Dietetyk „Fundacji Szkoła na Widelcu” przez cały czas będzie prowadził ciekawe zajęcia w Laboratorium Zmysłów, m.in. zabawę w rozpoznawanie produktów spożywczych przy użyciu tylko niektórych zmysłów.

Na dzieci czekają też zajęcia sportowe zorganizowane przez Calypso Fitness Club. Trening na trampolinach na pewno spodoba się wszystkim najmłodszym. Będzie również okazja, by pobawić się z Treflikami w specjalnie przygotowanej strefie oraz wziąć udział w „grze miejskiej” z atrakcyjnymi nagrodami.

Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnej zabawy!

Szczegółowy harmonogram TUTAJ.