Galeria Klif dla dzieci. Od września rusza Gang
Kliffiego.

02.09.2019 Aktualności

Cztery zabawne maskotki – pies, kot mysz i królik – wprowadzą najmłodszych gości galerii Klif w tajniki programowania, języka angielskiego, teatru i szycia lub tworzenia zabawek ze… śmieci. Zwierzaki, których imiona pochodzą od gdyńskich dzielnic, będą także odwiedzać placówki edukacyjne, zachęcając dzieci do kreatywnego i wspólnego spędzania czasu.

Galeria Klif zaprasza od wtorku 10 września na cotygodniowe, godzinne zajęcia dla najmłodszych. W każdym tygodniu będzie to inna propozycja.

Królik Redlak będzie wprowadzać dzieci w świat robotyki. Najmłodsi poznają dzięki niemu podstawy mechaniki, konstrukcji oraz programowania. W ruch pójdą zestawy Lego WeDo, Lego Maszyny Proste czy popularny program Scratch.

Myszka Kolibia jest odpowiedzialna za naukę szycia, wycinania, przyklejania – tworzenia niezwykłych rzeczy ze zwyczajnych materiałów. Dzięki niej nawet pudełko po chusteczkach będzie inspirujące!

Piosenki, filmiki, szalone słówka – tylko po angielsku! O poprawną wymowę, zapamiętywanie znaczeń, zadba kotka Oksywia. Dzięki niej okaże się, że nauka angielskiego to czysta zabawa!

Pies Kliffi – szef gangu – pozostawił teatr dla siebie. Osobiście weźmie udział nauczaniu scenicznego ruchu, pomoże w pięknym czytaniu i pokaże, jak ruchem wyrazić emocje.

Oferujemy naszym gościom możliwość przyjemnego, kreatywnego spędzenia czasu – mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. – Dzięki organizowanym wystawom, wspólnemu czytaniu bajek czy innym wydarzeniom organizowanym w Galerii Klif widzimy, jak ważne jest bycie razem, wspólne emocje i tematy do rozmów. Postrzegamy wyjątkowość, jako możliwość wartościowego spędzenia czasu w przyjaznym otoczeniu. Imiona maskotek to nasz ukłon w stronę Gdyni, miasta, z którego wywodzi się nasza marka.

Wszystkie organizowane zajęcia dla dzieci mają charakter otwarty. Na najmłodszych gości czekać będą nie tylko bohaterowie gangu Kliffiego, ale również kolorowe gadżety, m.in. kolorowanki, notesy i naklejki.

Zbierz i ubierz gang Kliffiego

Pies Kliffi i jego drużyna – królik Redlak, myszka Kolibia oraz kotka Oksywia – cztery bajkowe postacie, zaprojektowane specjalnie dla Galerii Klif, to nie tylko animatorzy przygód edukacyjnych, ale także… maskotki, które będzie można kolekcjonować i ubierać.

Każdy, kto zapragnie mieć ulubionego zwierzaka, może otrzymać specjalny paszport, do którego zbierane będą pieczątki. Warto robić regularne zakupy w Klifie, ponieważ już 5 pieczątek pozwala na otrzymanie maskotki, a 3 – na uzyskanie jednego z dwóch zestawów zabawkowych ubranek. Jak na galerię handlową przystało, dla maskotek przygotowano bowiem kolekcje modowe – jesienno- zimową i wiosenno-letnią. Jedną pieczątkę można uzyskać po wydaniu 100 zł w sklepach Galerii Klif biorących udział w akcji. Maksymalna liczba pieczątek, które uczestnik Akcji może otrzymać za zakupy ujęte na jednym paragonie lub fakturze, to 2 sztuki.

Paszporty gangu Kliffiego będą wydawane już od 2 września w punkcie informacyjnym w galerii Klif na poziomie 0.

Regulamin