Górskie przyjemności
w towarzystwie S’portofino

10.12.2019 Aktualności

Przyszedł czas na odkrycie kolejnego rozdziału zimowej historii opowiadanej w tym sezonie przez multibrand S’portofino! Niedawno została opublikowana druga odsłona kampanii „Find your moment”, nosząca tytuł: „Mountain pleasures”. Króluje w niej ponownie magiczna atmosfera, tym razem jednak akcja toczy się w przepięknej scenerii na stoku narciarskim i w jego okolicach. To właśnie na taką ucieczkę od codzienności najlepsze propozycje znajdziesz w S’portofino!

Niemal cały dzień w śniegu i na zimnie? Przecież to żaden problem! Wystarczy, że postawisz na technologię, a pogoda nie zakłóci Twojego komfortu i radości z zimowego wypadu na narty. Ciepło, skuteczna ochrona przed wilgocią i stuprocentowa wygoda – to podstawa podczas urlopu w górach, o którą musisz zadbać, ale przecież to Twój moment! Również wyglądaj i czuj się niepowtarzalnie!

Odwiedź nasz salon lub www.sportofino.com i sprawdź ofertę m.in. takich marek jak: Bogner, Perfect Moment, Descente, Sportalm, Fusalp, Toni Sailer czy Peak Performance.

S’portofino
Telefon: 587007141