INSPIROWANE NATURĄ

24.02.2020 Aktualności

Nowa kolekcja Herbarium WIOSNA 2020 design by Sophia Perina-Miller

Nowa, limitowana kolekcja DUKA została zainspirowana pięknem natury. Kwiatowy motyw zachwyca kompozycją i bogactwem barw. W połączeniu ze skandynawską bielą nadaje naczyniom wyjątkowego szyku i elegancji.

Wzór został zaprojektowany prze Sophie Perine-Miller, docenianą na całym świecie projektantkę, specjalizującą się we florystycznym malarstwie akwarelowym. Jej prace charakteryzuje duża subtelność oraz wyjątkowe przejścia tonalne. Artystka inspiracje czerpie z piękna natury, w szczególności z kwiatów o niesamowitej i zachwycającej kolorystyce.

Nowa kolekcja pozwala na stworzenie delikatnej, a jednocześnie romantycznej stylizacji stołu. Idealnie łączy się z białą porcelaną. Nakryty kwiatowym obrusem stół, ożywi każdy dom, przywołując na myśl zapachy wiosny. Klasyczny wdzięk porcelany doskonale współgra z vintage’owym szkłem, o wyrazistym kształcie i fakturze, tworząc ponadczasowy zestaw.

W wiosennej kolekcji dostępne są filiżanki ze spodkiem w różnych wielkościach, kubki, talerze, miski, szklanki i kieliszki. Uzupełnieniem są tekstylia, komplety podkładek oraz szklana deska kuchenna, która sprawdzi się jako idealny pomysł na prezent.

Herbarium to kolekcja limitowana, dostępna od 20 lutego 2020 r. w salonach DUKA i na duka.com.

Zaproś naturę do swojego domu!

Telefon: 797600866