Jesień z Max Marą

30.10.2018 Aktualności

Trendy z wybiegu marka Max Mara przenosi na ulice! Ich tegoroczna jesienno-zimowa linia wybiegowa to zgrabne połączenie klasyki i oryginalnych detali, dzięki którym całość nabiera niepowtarzalnego charakteru. Co zajdziemy w kolekcji?

Przede wszystkim beż! Kamelowy odcień charakterystyczny dla marki pojawia się i w tym sezonie. Obszerne, ciepłe płaszcze tej jesieni bogacą się frędzlami w nieco etnicznym duchu stanowiąc nie dodatek, a główny element stylizacji. Dla tych Pań, które pragną jeszcze bardziej się wyróżnić marka przygotowała śnieżnobiałe wersje płaszczy, które odświeżają look. Pozostałe elementy kolekcji także utrzymane są w neutralnych kolorach, oprócz bieli i karmelu pojawia się także klasyczna czerń. Wybiegowa linia Max Mary pozwala na stworzenie zarówno nobliwej jak i ekstrawaganckiej stylizacji, dzięki obecności t-shirtów z wyrazistymi printami. Jakby naszkicowana kobieca twarz to główny motyw wzorów wykorzystanych w tej kolekcji.
Jeśli kochasz klasykę, ale w odświeżonej wersji, koniecznie sprawdź propozycje marki Max Mara na ten sezon i stwórz swój indywidualny styl.
Zapraszamy do salonu na parterze.

MAX MARA
Telefon: 586904510