Klif Fashion Friday Night

20.11.2018 Wydarzenia

Klif Inspiruje… modowo! W miniony piątek (16.11.2018) w Galerii Klif odbyła się pierwsza edycja Klif Fashion Friday Night. Wydarzenie zorganizowane we współpracy z firmą Prestiż Trójmiasto przyciągnęło podnad 400 miłośników mody, w tym najpopularniejsze polskie nazwiska.

Piątkowy wieczór miał wyjątkowo gwiazdorską oprawę dzięki obecności prowadzącej – prezenterki telewizyjnej Beaty Tadli, gościa specjalnego Anety Kręglickiej i polskiej projektantki gwiazd Lidii Kality. Projektantka nie tylko podziwiała prezentowane kolekcje, ale przede wszystkim przedstawiła swoje propozycje na sezon jesień/zima. Kolejną wyczekiwaną prezentacją był pokaz Roberta Kupisza znanego ze swojego nonszalanckiego i niekonwencjonalnego podejścia do mody.

Na klifowym wybiegu pojawiły się także kolekcje ulubionych marek gości Galerii Klif – Patrizia Pepe, Pinko, Patrizia Aryton, sportowego S’portofino czy multibrandu Bell, który w swojej ofercie ma m.in. markę Pierre Cardin czy Joop. W trakcie pokazów goście mogli korzystać z Vip Shopping, tego wieczoru w sklepach czekały na nich dodatkowe atrakcje i specjalne promocje. Piątkowe spotkanie uświetniła wystawa najnowszych obrazów sopockiej malarki Alicji Domańskiej.

A ponieważ trendy obowiązują nie tylko w modzie, w przerwach pokazów odbywały się prezentacje najgorętszych tendencji panujących w makijażu i stylizacji fryzur przygotowane przez perfumerię Douglas i salon fryzjerski Dorota.

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnej edycji Klif Fashion Friday Night, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji z tegorocznego wydarzenia.