Klif Nordic Walking w maju

19.04.2019 Wydarzenia

Data rozpoczęcia: 01.05.2019

Data zakończenia: 31.05.2019

Aktywna wiosna! Galeria Klif wraz z Partnerami Calypso Fitness i Martes Sport w każdą sobotę zapraszają na marsze Nordic Walking po Orłowie.  

Nordic Walking czyli popularny marsz z kijkami w ostatnich latach zyskał mocno na popularności. Dzieje się tak dlatego, że jest to sport praktycznie dla każdego kto się porusza o własnych nogach. Nie wymaga specjalnego przygotowania sportowego, a zakup sprzętu to niewielki wydatek. Marsze można uprawiać prawie wszędzie i o każdej porze roku. Dlatego Klif i Calypso Fitness wychodzą naprzeciw zimie i proponują wspólne marsze dwa razy w tygodniu. Wszystkich chętnych wspiera Martes Sport, który przygotował kijki dla uczestników aktywnych spotkań. Marsze z kijkami, a szczególnie te na świeżym powietrzu poprawiają pracę układu krwionośnego oraz działanie układu oddechowego. Wzmacniają kondycję  fizyczną i poprawiają samopoczucie.

W przeciwieństwie do zwykłego marszu, w Nordic Walking angażujemy również górne partie ciała, co sprawia, że pracuje ponad 80% mięśni naszego ciała przy niewielkim obciążeniu stawów.

Do zobaczenia 🙂

Termin: MAJ 2019 – każda sobota godz.11.30

Zbiórka: recepcja Klubu Calypso

Czas trwania: 90 minut

Zapisy: telefonicznie w klubie Calypso nr 58 743 25 31 (liczba miejsc ograniczona)

Trasa: ścieżki leśne w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym

Przygotowanie: o sprzęt zadba Martes Sport (kije do Nordic Walking dla wszystkich uczestników), ubiór adekwatny do pogody, obowiązuje dobry humor i uśmiech na twarzy.

Trening bezpłatny dla wszystkich.