KLIF STUDIO
POSTAW NA PROFESJONALIZM

12.09.2019 Aktualności

Projekty KLIF | FASHION STUDIO oraz KLIF | GLAM STUDIO, powstały z myślą o osobach, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami, jak i o tych, które oczekują profesjonalnego wsparcia w zakresie doradztwa wizerunkowego. Marki premium są w Twoim zasięgu, a wraz z zespołem naszych stylistów oraz wizażysty możesz otrzymać bezpłatne wsparcie fachowców, szyte na miarę Twoich potrzeb.

W ramach KLIF | FASHION STUDIO zapisz się na bezpłatne konsultacje z wybranym stylistą, które będą dopasowane do Ciebie oraz Twojego planu dnia. Zaczynasz kompletować garderobę od podstaw, szukasz dodatków na specjalną okazję, a może chcesz, aby Twój wizerunek był bardziej profesjonalny?

Zapoznaj się z sylwetkami naszych ekspertów oraz zapisz się na bezpłatne konsultacje dopasowane do Ciebie. 

Poznaj Hannę Zacharewicz  – Styl Codzienny

Poznaj Katarzynę Kobiela – Styl Biznesowy

Poznaj Grzegorza Blocha – Styl Wieczorowy

W ramach KLIF | GLAM STUDIO skorzystaj z serwisu komplementarnego, gdzie wizażysta zadba o odpowiednią pielęgnację Twojej cery, a także dopasuje i wykona makijaż wg. Twoich potrzeb. Skorzystaj z dostępnych konsultacji i poznaj ofertę perfumerii Douglas oraz Sephora. Bądź na bieżąco z propozycjami Magdy Pieczonki.

Poznaj Magdę Pieczonkę – Wizażystka

W Galerii Klif cenimy komfort oraz czas każdego klienta, dlatego do Twoich usług pozostaje także wiele praktycznych serwisów od fryzjera, przez pralnię aż po salon spa.

Poznaj bogatą ofertę w Galerii Klif!

GALERIA KLIF – JEDNO MIEJSCE, WIELE MOŻLIWOŚCI.

REGULAMIN KONSULTACJI ZE STYLISTĄ W KLIF STUDIO