Klif Nordic Walking w styczniu

03.01.2019 Wydarzenia

Jak się nie dać zimie? Dosłownie wyjść jej naprzeciw! Galeria Klif wraz z Parterami Calypso Fitness i Martes Sport w każdą sobotę stycznia zapraszają na marsz Nordic Walking po Orłowie.  

Nordic Walking czyli popularny marsz z kijkami w ostatnich latach zyskał mocno na popularności. Dzieje się tak dlatego, że jest to sport praktycznie dla każdego kto się porusza o własnych nogach. Nie wymaga specjalnego przygotowania sportowego, a zakup sprzętu to niewielki wydatek. Marsze można uprawiać prawie wszędzie i o każdej porze roku. Dlatego Klif i Calypso Fitness wychodzą naprzeciw zimie i proponują wspólne marsze dwa razy w tygodniu. Wszystkich chętnych wspiera Martes Sport, który przygotował kijki dla uczestników aktywnych spotkań. Marsze z kijkami, a szczególnie te na świeżym powietrzu poprawiają pracę układu krwionośnego oraz działanie układu oddechowego. Wzmacniają kondycję  fizyczną i poprawiają samopoczucie.

W przeciwieństwie do zwykłego marszu, w Nordic Walking angażujemy również górne partie ciała, co sprawia, że pracuje ponad 80% mięśni naszego ciała przy niewielkim obciążeniu stawów.

Na pierwszy noworoczny marsz zapraszamy już 5 stycznia.

Do zobaczenia 🙂

Termin: STYCZEŃ każda sobota godz.12.00

Zbiórka: recepcja Klubu Calypso

Czas trwania: 90 minut

Zapisy: telefonicznie w klubie Calypso nr 58  743 25 31 (liczba miejsc ograniczona)

Trasa: ścieżki leśne w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym

Przygotowanie: o sprzęt zadba Martes Sport (kije do Nordic Walking dla wszystkich uczestników), ubiór adekwatny do pogody, obowiązuje dobry humor i uśmiech na twarzy. Trening bezpłatny dla wszystkich.