#KLIFING
nowa definicja stylu i mody

25.02.2020 Aktualności

Jak mawia projektantka i stylistka Rachel Zoe „Styl to sposób na zamanifestowanie tego, kim jesteś, bez konieczności mówienia”. Moda to natomiast narzędzie, którym się posługujemy, aby wyrazić drzemiącą w nas osobowość, upodobania oraz emocje. Tylko, w jaki sposób łączyć przyjemne z pożytecznym, tak, aby celebrować czas spędzony na zakupach i czerpać z niego jak najwięcej? Z odpowiedzią przychodzi „#KLIFING”. Nowa definicja stylu życia każdego miłośnika mody, dla którego unikalne doświadczenia, to podstawa eskapady do świata mody i urody. Fashion lovers, do boju! Sprawdźcie, czym jest budowanie niezapomnianych wspomnień pod okiem profesjonalistów w Galerii Klif w Gdyni.

Poznaj #KLIFING – styl życia taki jak lubisz

Najgorętsze kąski sezonu prosto z wybiegu, a może najpopularniejsze kroje lansowane przez marki sieciowe? Soczyste printy, marki premium w okazyjnej ofercie cenowej oraz wsparcie profesjonalistów, kiedy tego potrzebujesz, to niektóre z wyjątkowych cech współczesnego shoppingu. Wszystko okraszone Twoim indywidualnym rytmem dnia i potrzebami, które chcesz zrealizować. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na zakupy z koleżanką, mamą, a może potrzebujesz chwili dla siebie. To właśnie jest #KLIFING – styl życia, taki jak lubisz. Dopasowany do potrzeb, szyty na miarę Twoich indywidualnych oczekiwań. Zakupy w Klifie, to nie tylko najnowsze kolekcje premium, ale i wyjątkowe doświadczenia z lekką nutą ekscytacji. Sprawdź sama!

Modna rEwolucja? KLIF | GLAM & FASHION Studio z Magdą Pieczonką i Katarzyną Kobielą

Zakupy, to nie tylko najnowsze kolekcje. To także wyjątkowe doświadczenia oraz celebracja czasu spędzonego w ich trakcie. Z taką myślą powstały dwa serwisy dedykowane wszystkim fashion lovers. Mowa o KLIF GLAM & FASHION Studio, doradztwie personalnym podczas konsultacji z zakresu mody i urody z wyjątkowym duetem – stylistkami Katarzyną Kobielą i Hanną Zacharewicz oraz jedyną w swoim rodzaju make-ap artist, Magdaleną Pieczonką. Każdy, kto zapisze się na konsultacje z wybranym stylistą otrzyma pakiet powitalny sygnowany logiem Klif. To trzeba zobaczyć!
Więcej o serwisie GLAM & FASHION STUDIO oraz kalendarz zapisu znajdziesz tutaj: wwww.gdynia.klif.pl/klifstudio