Kultura Na Widoku w Galerii Klif

24.10.2018 Aktualności

Miłość do polskich produkcji to nie tylko znajomość najbardziej charakterystycznych tekstów ulubionych postaci. To także świadomość w jaki sposób można legalnie uczestniczyć
w świecie kultury, którą promuje wyjątkowy program o nazwie Kultura Na Widoku. Ideą tego multimedialnego projektu jest także, zgodnie ze słowami, które znajdziemy na oficjalnej stronie akcji „rekomendowanie wartościowej sztuki i pokazanie bogactwa i różnorodności zasobów legalnych źródeł kultury.” A my jako Galeria Klif wspieramy takie inicjatywy! Dołącz się do nas i wspólnie pokażmy, że legalna kultura ma znaczenie!

Jak korzystać z Legalnej Kultury?

Pobierz kod QR, uruchom aplikację, którą zeskanujesz kod. Aplikacja odczyta kod i wyświetli kartę wybranego przez Ciebie utworu. Teraz możesz go odtworzyć lub pobrać. W ten sam sposób zadziała link do przeglądarki.

Karta utworu

Po przejściu na kartę utworu wpisz adres e-mail, zatwierdź regulamin i kliknij „OK”. Pojawi się przycisk „Dostęp do utworu”. Po jego kliknięciu przejdziesz do strony legalnego źródła, bezpośrednio do wybranego przez Ciebie utworu.