Linia Vera – stworzona by eksponować kobiece kształty

29.09.2020 aktualności

Intimissimi już od kilku sezonów w swoim portfolio posiada modele biustonoszy stworzone dla wyjątkowego komfortu: Iris, Mina i Clara. Każdy z nich został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech z najwyższej jakości materiałów. Wyjątkowo miękkie i wygodne tkaniny takie jak delikatna koronka i microfibra w połączeniu z regulowanymi, szerokimi
ramiączkami zapewniają doskonałe podtrzymanie i dopasowanie dla większych biustów.

W Intimissimi właśnie trwa kampania promująca tę linię, a jej ambasadorkami są: portugalska modelka i influencerka Julia Palha, oraz polska youtuberka Radzka.

Już od ponad dwóch lat jestem dumną ambasadorką linii Vera. Bardzo się cieszę, że moja ulubiona marka bieliźniarska oprócz fajnych piżam i odzieży do noszenia na co dzień rozszerzyła swoją ofertę z myślą o biuściastych. Ładna, koronkowa bielizna, nawet pod zwykłą bluzą czy swetrem od razu poprawia nastrój. Biustonosze z linii Vera są też super wygodne i funkcjonalne, co jest dodatkowym plusem. Gdy nic cię nie uwiera, to wiadomo, że czujesz się lepiej. Uważam, że piękna bielizna to zawsze dobry pomysł. Bez względu na rozmiar biustu. Wszystkie kobiety na to zasługują. A najlepsze co możemy zrobić dla swojego biustu, to go po prostu polubić – mówi Radzka.

Intimissimi
Telefon: 586904515