Miasto mówi styl. Nowa kolekcja marki 4F

09.04.2018 Aktualności

Data rozpoczęcia: 09.04.2018

Data zakończenia: 16.04.2018

Miasto mówi styl

Tętniąca energią współczesna metropolia. Miejsce codziennych wyzwań i inspiracji. Zafascynowani architekturą, barwami i tempem życia największych miast projektanci marki 4F stworzyli kolekcję dla ludzi kochających sport w każdych warunkach. Podzielona na trzy podstawowe linie męskie i damskie: treningową, biegową i miejską odzwierciedla w kolorze, kroju i wzorach miejską dżunglę.

#Trenuj_z_4F

Mocne cięcia, nieregularne kształty i struktura grafenu to duch walki przełożony na język sportowej mody. Monochromatyczną paletę kolorystyczną rozbija akcent energetycznej czerwieni. W kolekcji pojawia się także metaliczność w wykończeniach tkanin oraz w srebrnych i złotych nadrukach.

#Biegnij_z_4F

Inspiracją dla kolejnej linii były futurystyczne ścieżki biegowe miejskiej dżungli. W nadrukach dominuje ruch i wirujące struktury, a wśród kolorów granat, róż i zieleń.

#Miasto_z_4F

Kolekcja miejska opiera się na modnym w tym sezonie stylu retro. Minimalistyczne kroje i monochromatyczna paleta koloru nabierają energii dzięki stylowym lampasom i akcentom żywej czerwieni.

Odkryj najnowszą kolekcję marki w salonie i sprostaj każdemu miejskiemu wyzwaniu!