Zrób zakupy,
odbierz nagrody!
26-31 maja

24.05.2019 Aktualności

Data rozpoczęcia: 26.05.2019

Data zakończenia: 31.05.2019

KLIF | OTWARTY NA RODZINNĄ ZABAWĘ

Świętuj Dzień Mamy i Dzień Dziecka z Galerią Klif! Zrób zakupy i odbierz nagrody gwarantowane oraz zaproszenia na warsztaty kulinarne dla dzieci. Finał akcji 1 czerwca.

Z okazji Dnia Matki Galeria Klif przygotowała akcję „Nie ma jak z Mamą”, która potrwa od 26 do 31 maja. Na klientów czekają atrakcyjne nagrody. Aby je zdobyć wystarczy zrobić zakupy i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji zlokalizowanym na parterze przy fontannie, naprzeciwko perfumerii Sephora. Punkt będzie czynny od 26 maja do końca miesiąca w godzinach 12:00 – 18:00.

Na uczestników akcji czeka ponad 200 nagród:

  • zakupy za 200 zł – książka kucharska Fundacji Szkoła Na Widelcu „Najlepsze przepisy dla całej rodziny”
  • zakupy za 300 zł – zaproszenie na warsztaty i pokazy kulinarne dla dzieci z udziałem Grzegorza Łapanowskiego i Patryka Piskorza
  • zakupy za 500 zł i więcej – karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w Galerii Klif

oraz inne upominki i niespodzianki od marek S`portofino, Tchibo, Yes, Ziaja.

Regulamin akcji będzie dostępny w Punkcie Obsługi Promocji.

Warsztaty z gwiazdami programów kulinarnych i inne atrakcje dla dzieci

Warsztaty, na które zaproszenia można wygrać podczas akcji „Nie ma jak z Mamą”, odbędą się w Dzień Dziecka.

Dzieci nauczą się przygotowywać dania oparte na sezonowych, lokalnych produktach. Gwiazdą warsztatów będzie Grzegorz Łapanowski – twórca Fundacji Szkoła na Widelcu, prowadzący oraz juror programu Top Chef, właściciel Food Lab Studio i autor wielu książek kucharskich. Wspomagać go będzie Patryk Piskorz – II-vice mistrz II edycji Master Chef Junior.

Dodatkowymi atrakcjami będą zajęcia sportowe dla dzieci przygotowane przez Calypso Fitness Club, a także animacje dla dzieci oraz strefa gier i zabaw z Rodziną Treflików.

Do zobaczenia!