Nowa kolekcja Lisa & Claudio Campione

14.05.2019 Aktualności

Campione jest międzynarodową marką lifestyle oferującą modę o najwyższej jakości z licznymi akcentami stylu marynistycznego. Obecna kolekcja jest bogata w akcenty kolorystyczne takie jak żółć, pomarańcz czy zieleń, które nadają kolekcji wiosennej świeżości. Detale modeli podkreślają indywidualność ubioru oraz nietuzinkowość, co jest wynikiem wysokich standardów zarówno projektów jak i wykonania.

Kolekcja LISA CAMPIONE skierowana jest do eleganckiej, nowoczesnej kobiety, która chce wyglądać modnie, ale jednocześnie ceni sobie wygodę. Każda kolekcja jest idealnym połączeniem między sportowym stylem a kobiecością i szykiem, dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia na co dzień. Harmonia między modą i wygodą odzwierciedla ogromne doświadczenie firmy w rynku mody damskiej oraz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet.

Szczególny styl kolekcji CLAUDIO CAMPIONE najlepiej charakteryzują określenia – klasycznie sportowa oraz innowacyjna. Kolekcja skierowana jest do mężczyzn ceniących sobie wysokiej jakości modę, ekskluzywny wygląd oraz komfort noszenia. W każdej kolekcji tej marki można znaleźć znakomite projekty z dokładnymi wykończeniami o perfekcyjnie dobranej palecie kolorystycznej, które podkreślają wartość marki.
Zapraszamy do salonu na pierwszym piętrze.