Nowa kolekcja Vistuli na jesień i zimę 2018/2019

13.08.2018 Aktualności

Vistula na sezon jesienno-zimowy charakteryzuje się klasycznymi, stonowanymi propozycjami i casualowymi sylwetkami w modnych kolorach i ciekawych wzorach. Elegancja połączona z komfortem noszenia i wygoda na co dzień – to kluczowe założenia nowej kolekcji marki, realizowane konsekwentnie od dawna. Część asortymentu pochodzi z Robert Lewandowski Collection i jest efektem dalszej współpracy ze światowej klasy piłkarzem.

Siłą nowej kolekcji jest także jeans – w wersji spranej czy klasycznej, z dopinanym sztucznym futrem do kołnierza. Po raz pierwszy w gamie produktów Vistuli dostępny jest także ciepły kożuch w modnym kształcie ramoneski. W nowym asortymencie nie zabraknie również ciepłych marynarek o strukturalnych wzorach, które przeplatają się z tradycyjnymi modelami.

Jesienno – zimowy asortyment tradycyjnie uzupełniają buty i szeroka oferta akcesoriów. Wśród obuwia znajdują się zarówno ponadczasowe sztyblety w brązowym i czarnym kolorze, jak i modne, zielone lub czarne sneakersy oraz sportowe trampki, które nadają charakteru nawet najbardziej stonowanym stylizacjom. Dodatki to stylowe kapelusze, rękawiczki czy kaszmirowe szaliki i czapki, które można kompletować. Nieodłącznym elementem jesienno – zimowej kolekcji Vistuli są także eleganckie walizki na kółkach i skórzane torby oraz teczki – do wykorzystania na co dzień lub podczas służbowych wyjazdów.

Zapraszamy do odkrycia nowej kolekcji w salonie na poziomie 1.