Nowe kolekcje na Wiosnę w BOUTIQUE Klif – 1 kwietnia

16.03.2023 aktualności

Nowe kolekcje na Wiosnę w BOUTIQUE Klif – 1 kwietnia

Wyobraź sobie kilkadziesiąt marek modowych zebranych w jednym miejscu, osobistą stylistkę, która przygotuje indywidualne stylizacje, a wszystko w luźnej atmosferze, z poczęstunkiem i nagrodami za zakupy. Tak wygląda BOUTIQUE Klif. Najbliższe wydarzenie już 1 kwietnia.

W specjalnie przygotowanym butiku w Galerii Klif 1 kwietnia w godzinach 10.00 – 19.00 znajdą się wyselekcjonowane ubrania i dodatki aż 65 marek dostępnych w galerii. Zainteresowane klientki będą mogły liczyć na pomoc stylistek, które udzielą porad i wybiorą konkretne propozycje stylizacji. Co ważne wybrane produkty będzie można kupić na miejscu w butiku bez konieczności chodzenia do sklepów wybranych marek po całej galerii.

Akcja wystartowała w ubiegłym roku. Podczas trzech edycji z oferty skorzystało prawie 200 osób. Grand opening BOUTIQUE miał miejsce 11 marca i cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Kolejne będą odbywać się co miesiąc za wyjątkiem lipca i sierpnia. Do BOUTIQUE Klif będzie mógł wejść każdy, jednak by skorzystać z usługi stylistek należy zapisać się wcześniej.

Uczestniczki projektu mogą liczyć też na poczęstunek, karty podarunkowe i udział w programie lojalnościowym, w którym za trzy zakupy w BOUTIQUE Klif można otrzymać nagrodę specjalną zaprojektowaną przez Martę Frej. Jak podkreślają szefowe Klifu – ich projekt to przede wszystkim miejsce, gdzie można poznać modę na nowo, spotkać się i porozmawiać w gronie pasjonatek mody.

Zapisz się do naszych stylistek:

Kasia Kobiela – wybierz datę 1 kwietnia
Hanna Duda- Zacharewicz – wybierz datę 1 kwietnia

Albo odwiedź nas bez zapisów. Przymierzaj i baw się modą razem z Nami!