Nowe otwarcie – ACLARI

24.06.2020 aktualności

Otwarcie ACLARI – poznaj nowe miejsce na modowej mapie Galerii Klif!

ACLARI Diamonds to pierwsza i jedyna  marka zajmująca się produkcją i sprzedażą wyłącznie złotej biżuterii z brylantami w nowoczesnym modelu omnichannel. ACLARI wyróżnia nie tylko lekka, bajkowa forma prezentacji majestatu złota i brylantów oraz zaręczyn, ale przede wszystkim najbardziej korzystne na rynku warunki zakupu. Wysoka jakość ręcznie wykonywanej biżuterii, diamenty certyfikowane przez eksperta Międzynarodowego Instytutu Gemmologicznego IGI, 100 dni na bezpłatny zwrot, czy bezpłatna bezterminowa korekta rozmiaru – to tylko niektóre z licznych korzyści, jakie marka oferuje swoim klientom.

Innowacją w Aclari Diamonds jest możliwość indywidualnego doboru dowolnych parametrów brylantu. Szerokie spektrum dostępnych kamieni pozwala na stworzenie unikatowego pierścionka zaręczynowego, w którym zakuty zostanie dokładnie ten diament, który zostanie wybrany przez klienta podczas konfiguracji. Każdy diament w ofercie indywidualnej przypisany jest do konkretnego certyfikatu międzynarodowego instytutu gemmologicznego, dostępnego pod linkiem w tabeli konfiguratora.

Zobacz –  http://www.aclari.pl/

Diamenty, które zakuwamy w naszych pierścionkach sprowadzamy wyłącznie z krajów nieobjętych konfliktami.
ACLARI to nie tylko marka jubilerska, ale również firma odpowiedzialna społecznie. Prowadzimy biznes na fundamencie wartości, które przyświecają nam zarówno w relacjach z klientami, jak również w modelu biznesowym. Chcemy, żeby zarówno proces produkcji, jak i ostateczne wyroby, przyczyniały się jedynie do celebracji miłości.

Numer telefonu do salonu to: 574 716 960.

ACLARI Diamonds
Telefon: 574 716 960