Nowości Aeronautica Militare

21.09.2018 Aktualności

Sezon jesień/zima obfituje w stonowane barwy, które doskonale wpisują się zarówno w casualowe stylizacje, jak i dopełniają elegancki look. Nowa kolekcja Aeronautica Militare to zestawienie obowiązujących trendów z wysokiej jakości, wyselekcjonowanymi materiałami.

Militarne emblematy i nietuzinkowy charakter przyświecają marce, która specjalizuje się w stylistyce nawiązującej do wojskowego ubioru. Porozumienie Aeronautica Militare z Włoskimi Siłami Powietrznymi pozwoliło marce wykorzystywać w swoich projektach oryginalne, lotnicze naszywki. Unikatowe emblematy, za którymi stoi niesamowita historia są znakiem rozpoznawczym portfolio brandu.

W kolekcji znajdują się skórzane kurtki wykończone wstawkami z przyjemnego w dotyku futra. Dla zwolenników miejskiego szyku marka przygotowała eleganckie płaszcze i dwurzędowe trencze. Stylowe koszule i alternatywa w postaci polówek w szerokiej gamie kolorystycznej, skierowana jest do zdecydowanych mężczyzn. Kobiecą ofertę dopełniają wysokiej jakości t-shirty, bluzki i designerskie akcesoria. Spodnie o fakturze moro i wygodne buty pozwalają na stworzenie total looku w militarnym stylu.

Zobacz kolekcję i dokonaj zakupów stacjonarnie lub online na https://sportofino.com/.