Otwarcie Galerii Sztuki Ado-Art

09.06.2023 aktualności

 Już dziś zapraszamy Państwa do nowo otwartej Galerii Sztuki Ado-Art w Galerii Klif (pierwsze piętro, obok Media Expert).

 Ado-art to prężnie rozwijająca się sieć galerii sztuki, posiadająca obecnie 7 oddziałow.  6 w Warszawie i okolicach oraz oddział w Gdyni. Galeria specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej dzieł sztuki, budowaniu kolekcji malarstwa, oprawie, renowacji obrazów, oprócz tego Galeria organizuje liczne wydarzenia artystyczne dedykowane dorosłym jak i dzieciom.

Oddziały Galerii Ado-art znajdują się w Warszawie w: Westfield Arkadia, Sadyba Best Mall, Galeria Młociny, Ken Center, King Cross Praga, w Julianowie przy ul. Julianowskiej 66a, oraz w Gdyni w Galerii Klif. W ofercie znajdziecie Państwo malarstwo, grafiki, fotografię oraz rzeźby.  Ado-art prezentuje prace najwybitniejszych polskich przedstawicieli sztuki współczesnej m.in. Rafała Olbińskiego, Edwarda Dwurnika czy Tomasza Sętowskiego.

Galeria oprócz sprzedaży dzieł sztuki organizuje liczne wydarzenia artystyczne, jak darmowe warsztaty dla dzieci (głównie w Sadyba Best Mall oraz Westfield Arkadia), podczas których dzieci mogą bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach plastycznych z malarstwa, rzeźby i rękodzieła, odbywających się pod okiem artystki rzeźbiarki i jednocześnie pedagoga    wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zająć dla dzieci. Oprócz zajęć aktywizujących i edukujących dzieci i młodzież Galeria organizuje liczne wystawy, wernisaże i spotkania dotyczące sztuki współczesnej,  jest  m.in. współorganizatorem cyklu spotkań „Sztuka łączenia ludzi” podczas których opowiadamy o naszych twórcach, zachęcamy do rozmów o sztuce współczesnej, prowadzimy indywidualne oprowadzania po Galerii, co więcej wydarzeniom tym zawsze towarzyszą recitale. Mieliśmy już okazję wysłuchać wyjątkowego koncertu Anety Skarżyński, która za sprawą swojego niezwykłego głosu o szerokim diapazonie i ciemnej barwie mezzosopranowej przeniosła Nas w świat muzyki klasycznej, koncertu Marceliny Kopyt absolwentki Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, finalistki programu „Bitwa na Głosy 3”, oraz członkini jury „All together now”, czy fantastycznego duetu Julii Sobieskiej-Majrowskiej (wokal) oraz  Andrzeja Mikulskiego (pianino). Kolejne wydarzenie zaplanowano na 14 czerwca, godz. 17:00, Ado-art Westfield Arkadia, Warszawa, wydarzeniu jak zwykle towarzyszył będzie występ wyjątkowej osoby ze świata muzyki, wstęp jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Facebooku Galerii: https://www.facebook.com/galeriaadoart oraz na stronie internetowej: adoart.pl.

Zapraszamy serdecznie do świata  sztuki Ado-art!