Otwarcie perfumerii Mo61 w Galerii Klif

29.03.2019 Aktualności

Już w tę sobotę stwórz swój autorski zapach w Galerii Klif. Pierwsze laboratorium perfum na Pomorzu

W najbliższą sobotę, 30 marca, w Galerii Klif zostanie otwarta pierwsza w Trójmieście i czwarta w Polsce perfumeria Mo61 Perfume Lab. Jest to jedyna firma w Polsce, która daje klientom możliwość zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego zapachu oraz oferuje warsztaty zapachowe dla wszystkich. Perfumeria mieści się na parterze galerii.

Mo61 Perfume Lab jest wyjątkową perfumerią umożliwiającą samodzielne stworzenie perfum złożonych z dostępnych w sklepie 350 nut zapachowych. Produkty marki adresowane są do kobiet i mężczyzn. W ofercie znajduje się możliwość organizacji warsztatów zapachowych,  w tym m.in. wieczorów panieńskich czy warsztatów dla obcokrajowców. Otwarcie salonu w Galerii Klif związane jest z 5. rocznicą działalności firmy. To pierwszy salon na terenie Trójmiasta i czwarty w Polsce. Do tej pory perfumerie Mo61 można było znaleźć jedynie w Warszawie i Krakowie.

Laboratorium zapachów

Wystrój salonu nawiązuje do tradycyjnych perfumerii, jest minimalistyczny, surowy, wręcz laboratoryjny i utrzymany w szaro-błękitnych kolorach. Na półkach poukładane są fiolki i butelki wypełnione nutami zapachowymi sprowadzonymi z francuskiego Grasse, miasta od wieków słynącego z najlepszych perfumerii świata. Całość zaprojektowano w industrialnym stylu przypominającym apteki z XIX wieku.

Perfumy w 30 minut

Projekt skierowany jest do wymagających klientów, przede wszystkim do osób, które cenią sobie indywidualne podejście i poświęcony im czas. Spotkanie z ekspertem i praca nad zapachem trwa około 30 minut. Mo61. Perfume Lab jest miejscem, w którym dzięki pomocy profesjonalnych można stworzyć zapach idealnie dopasowany do osobowości, stylu czy charakteru.

Flakonik, zawierający 30 ml pachnącego płynu kosztuje około 199 zł.

Z okazji otwarcia w dniach 30-31 marca będą prowadzone bezpłatne warsztaty zapachowe oraz specjalna promocja -20% na wszystkie artykuły.

Zapraszamy!