Otwarcie salonu Superdry w Galerii Klif!

30.08.2018 Wydarzenia

Już wkrótce, pierwszego września, Galeria Klif powita nową markę, której charakterystyczne połączenie miejskiej mody i stylu athleisure nieustannie zyskuje rzesze fanów. Angielski brand Superdry zaprasza do odkrycia swojej najnowszej kolekcji w pierwszym flagowym salonie 
w Trójmieście, będącym jednocześnie największym w Polsce.

Kolekcje marki to prawdziwy przegląd trendów panujących na ulicach największych miast świata. Propozycji Superdry nie da się pomylić z żadnymi innymi dzięki wprowadzonym oryginalnym grafikom inspirowanym Japonią i stylistyką vintage Ameryki lat 60. Ubrania z metką brandu kierowane są do osób aktywnych, ceniących modę, a jednocześnie zwracających co raz większą uwagę na jakość. 
W stylizacjach Superdry nie da przejść się niezauważonym. Soczyste kolory, sportowe sylwetki przełamane holograficznymi dodatkami a nawet pojawiające się brokatowe detale tworzą wizerunek osoby odważnej i nie bojącej się niesztampowych rozwiązań.
W nowym salonie w Klifie znajdziemy T-shirty, koszulki polo, sportowe bluzy z kapturem lub bez, spodnie sportowe i dresowe, sukienki, kurtki, dzianiny i wiele innych. Ubrania Superdry noszą takie gwiazdy jak: David Beckham, Kate Moss, Zac Efron czy Helena Christensen.

W weekend otwarcia nowej przestrzeni, 1 i 2 września cała kolekcja zostanie objęta powitalnym 
20% rabatem.

Zapraszamy na zakupy w salonie na pierwszym piętrze.