Otwarcie salonu x-kom

14.06.2019 Aktualności

15 czerwca br. w gdyńskim Klifie zostanie otwarty nowy salon x-kom.

Galeria Klif przyciąga uznane marki, które oferują produkty wysokiej jakości i dbają o kompleksową obsługę klientów. x-kom, znana polska sieć sklepów komputerowych, wybrała na lokalizację swojego drugiego salonu w Trójmieście właśnie Klif.

Nowy 180-metrowy salon x-kom to odświeżona identyfikacja wizualna marki. Nowoczesny design, elegancja
i perfekcyjnie zaprojektowane oświetlenie sprawią, że klienci z zainteresowaniem i łatwością będą testować sprzęt. Wybór notebooka, ultrabooka, smartfonu, tabletu i desktopu stanie się przyjemnością. W salonie w Galerii Klif będzie można również kupić komputery stacjonarne, podzespoły, konsole do gier i aparaty fotograficzne.

W sobotę 15 czerwca br. będzie można skorzystać ze specjalnych promocji na produkty oferowane przez x-kom. Rabaty na wybrane produkty wyniosą do 83%. O godzinie 10:00 rozpoczną się atrakcje uświetniające otwarcie salonu. Dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursach i quizach związanych z tą marką, przygotowane zostaną upominki. Największą atrakcją będzie symulator sportowy Ragnar. Przedstawiciele firmy x-kom zapewniają, że najlepsze czasy osiągnięte w wirtualnych wyścigach samochodowych zostaną docenione atrakcyjnymi nagrodami. Na trzy najlepsze osoby będą walczyły o fotel dla gracza oraz akcesoria gamingowe.

Zapraszamy do salonu na pierwszym piętrze!

x-kom
Telefon: