Patrizia Aryton. Jesteś idealna, kiedy jesteś sobą

24.05.2019 Wydarzenia

Data rozpoczęcia: 22.05.2019

Data zakończenia: 25.05.2019

Patrizia Aryton jest marką wielopokoleniową, stworzoną przez rodzinę i aż do teraz – już przez 30 lat – prowadzoną i współtworzoną przez kilka pokoleń. Kolekcje Patrizia Aryton projektowane są przez kobiety i dla kobiet. To właśnie z myślą o kobiecie, która będzie nosiła nasz produkt, podejmujemy wszystkie decyzje – od akceptacji szkicu projektu aż po wybór guzika.

W jubileuszowym roku istnienia marki Patrizia Aryton postanowiliśmy uczcić ten czas w sposób wyjątkowy – zaprosiliśmy do sesji zdjęciowej wyjątkowe kobiety, mamy, babcie, córki i wnuczki. Z przyjemnością przybliżymy Wam ich sylwetki i przedstawimy efekty tej pracy. Zobaczcie, jak każda z nich jest niezwykła. 🙂
Chcieliśmy pokazać, że tak naprawdę ubiór jest tylko uzupełnieniem kobiecej osobowości, służy temu, aby wydobyć naturalne piękno i podkreślić wyjątkowość każdej z Was.
Zapraszamy do naszego świata!

Danuta
Założycielka marki Aryton, wizjonerka.  Obecnie wspiera prace projektowe i dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem.
Jej pasja są tkaniny wysokiej jakości i, jak twierdzi, nie mogłaby stworzyć niczego w bylejakości. Często wpada na pomysły budzące na początku opór, ale po czasie okazujące się strzałami w dziesiątkę. Uwielbia spędzać czas nad morzem, które jest dla niej źródłem wielu inspiracji.
W pracy wymagająca, w domu oddana całej rodzinie. Kochana Mama.

Patrycja
Dyrektor kreatywna w firmie, którą założyli jej rodzice. Szczęśliwa pracownica, której praca daje spełnienie i  w której się zatraca – ustawia alarm w telefonia na godzinę, o której powinna wyjść z biura. Hobbistycznie zmienia pieluchy małemu synkowi, wozi córkę na basen i aktywnie uczestniczy w innych atrakcjach wieku przedszkolnego. Z dużym dystansem do siebie, który niebezpiecznie się pogłębia. Dzięki niemu, mimo braku czasu na własne pasje, znajduje radość w codziennych perypetiach, śmiejąc się z każdej sytuacji.

Sylwia
Zadowolona z życia. Do wszystkiego pozytywnie nastawiona i nakierowana na to co dobre i radosne. Wdzięczna za każdy dzień.

Dominika
Cieszy się życiem studenckim. Inspiruje ją świat i pociąga jego doświadczanie. Szaleje za rolkami, piknikami rowerowymi oraz za kaligrafią języka chińskiego.

Poznajcie świat Kobiet Patrizia Aryton! Zapraszamy do salonu na pierwszym piętrze.

Patrizia Aryton
Telefon: 602 223 138