Rozlicz PIT w Galerii Klif
i wygraj samochód!

14.03.2019 Aktualności

Konsultacje podatkowe w Galerii Klif. Rozlicz swój PIT ze specjalistą i wygraj auto

Już w najbliższą sobotę, 16 marca, w Galerii Klif czekać będą konsultanci z gdyńskiego Urzędu Skarbowego, którzy pomogą przygotować deklarację podatkową za 2018 rok. Odpowiedzą na trudne pytania i rozwieją podatkowe wątpliwości. Z konsultacji będzie można skorzystać w godzinach 12.00 – 18.00 na specjalnie przygotowanym stoisku, usytuowanym na parterze galerii – koło fontanny. 

Konsultacje w Galerii Klif zainaugurują akcję „Rozlicz PIT w Gdyni” organizowaną przez Urząd Miasta Gdyni, prowadzoną w gdyńskich centrach handlowych.

Akcja ma zachęcić do rozliczenia swojego podatku dochodowego wszystkie osoby, które mieszkają w Gdyni, a niekoniecznie są zameldowane w mieście. Mieszkańcy mogą mieć znaczny wkład finansowy w rozwój miasta, w którym żyją. Dodatkowo każdy, kto w tym roku rozliczy swój podatek w Gdyni, może wziąć udział w specjalnej loterii.

Zarejestruj się – nagrody czekają

Na wszystkich uczestników, którzy podadzą Gdynię jako miejsce zamieszkania w deklaracji podatkowej i zarejestrują się na stronie www.pitwgdyni.pl, czekają wyjątkowe nagrody: Hybrydowa Toyota Yaris, dwa rowery miejskie Baltica Bicycles oraz siedem karnetów 4 dniowych na Opener Festiwal 2019.

Loteria adresowana jest do osób pełnoletnich, które złożyły deklarację podatkową w jednym z dwóch gdyńskich Urzędów Skarbowych (osobiście lub przez Internet) i wskazali w niej Gdynię jako miejsce zamieszkania. Zgłoszenia do udziału w loterii przyjmowane są od 1 marca do 15 maja do godz. 23:59. Losowanie przygotowanych nagród przez Urząd Miasta odbędzie się 17 maja.