Seasonal Store Tatuum już otwarty

24.05.2021 aktualności

Galeria Klif wita Tatuum.

Tatuum to kolejna marka modowa, która wybrała Galerię Klif. Na pierwszym piętrze galerii otworzył się Seasonal Store Tatuum – nowy koncept sprzedażowy tej polskiej firmy. “Otwieramy sklepy większe niż dotychczas, z szerszą, wielosezonową ofertą” – zapowiadają przedstawiciele marki.

W piątek 21 maja liczący ponad 170 mkw. w Galerii Klif otworzył się salon Tatuum. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, to zupełnie nowy koncept, wpisujący się w ekologiczny, zgodny z naturą styl życia.

  • Nasz nowy koncept zakłada sprzedaż stacjonarną na większych niż dotychczas powierzchniach. Klienci będą mogli zakupić w przystępnych cenach sprawdzony i doceniony asortyment z poprzednich kolekcji – mówi Maria Koczaska Sahni, Trade Marketing Manager Tatuum. – Tworzymy wielosezonową, jakościową modę inspirowaną naturą. Miło nam, że to właśnie w Galerii Klif otwieramy nasz kolejny sklep w tym nowym formacie. 
  • Nie tworzymy mody na chwilę – dodaje Koczaska Sahni z Tatuum. –  Dbamy o to, by nasi Klienci mogli skomponować z naszych modeli szafę kapsułową, uzupełnianą modelami z nowych kolekcji. Kolejne produkty tworzymy z rozwagą, dzięki której wiemy, że kolory i kroje z różnych lat będą ze sobą współgrały w szafie kupujących. Jednocześnie dbamy o wysoką jakość naszego produktu, bo staramy się każdego dnia wykonywać kroki ku przyszłości bardziej zrównoważonej mody.

To kolejna marka pozyskana przez Galerię Klif w trudnym dla branży handlowej okresie pandemii.

–    Tatuum wzbogaca ofertę modową Galerii Klif – mówi Mariola Rogóż, dyrektorka Galerii Klif. –  Mimo lockdownu i ograniczeń, które dotknęły centra handlowe, intensywnie pracowaliśmy nad nowymi projektami. Efektem jest pozyskanie marek z branży sportowej – FITANU. COM, finansowej – Tavex, a także z gastronomii, którą reprezentują Yoho Sushi Bar&Restaurant oraz Amber Coffee&Bakery. Te otwarcia traktujemy, jako wyraz zaufania do Galerii Klif,

Jak zapowiada Mariola Rogóż, na klientki i klientów Galerii Klif czekają kolejne atrakcyjne otwarcia. Warto śledzić media społecznościowe galerii, bo atrakcyjnych wydarzeń nie zabraknie.

Tatuum
Telefon: