Spotkanie dla Mam,
25 maja – zapisz się!

12.05.2022 aktualności

Spotkanie Mam na szczycie w Klifie

Zorganizowane kilka tygodni temu w Galerii Klif w Gdyni pierwsze wydarzenia z serii K2 Spotkania na szczycie okazało się dużym sukcesem. Teraz zapraszamy klientów na kolejne 25 maja 2022 o godz. 18.00 – tym razem pretekstem do rozmów jest Dzień Mamy.

W dniu jednego z najważniejszych świąt w kalendarzu, o godz. 18.00 gdyńska Galeria Klif zaplanowała spotkanie z blogerką i influencerką, znaną jako Modna Mama, które poprowadzi – znana z szerzenia wiedzy o pierwszej pomocy dla dzieci – dziennikarka i edukatorka z zakresu bezpieczeństwa dzieci Marta Ludwiczek. Podobnie jak w przypadku pierwszego z serii spotkań, poruszane będą tematy ważne dla każdej matki – bezpieczeństwo dziecka. Nietuzinkowy będzie też sam temat spotkania – Dlaczego, każda mama musi działać jak dobry szachista? Czyli o tym, w jaki sposób wyprzedzać ruchy dziecka, by było bezpieczne.

– Dużo się wszędzie mówi o psychologii dziecka, o świadomym macierzyństwie, o wychowaniu, a zdecydowanie mniej uwagi poświęca się temu, co równie ważne, czyli jak uchronić dzieci przed wypadkami lub co zrobić kiedy niestety już do nich dojdzie – zauważa Beata Górska-Bogdan, Marketing Manager Galerii Klif w Gdyni. – Dlatego postanowiliśmy poruszyć właśnie ten temat, bo mamy świadomość luki w dyskusjach o dzieciach i chęć mam do zdobywania takich umiejętności – dodaje.

Gambit królowych matek

Założeniem spotkań na szczycie jest, by były one nie tylko platformą do dyskusji, ale dawały także możliwość zdobywania lub poszerzania umiejętności w czasie warsztatów. Spotkania odbywają się w kameralnym gronie, obowiązuje ograniczona pula wejściówek, a do wygłaszania wykładów i prowadzenia warsztatów zapraszani są eksperci w dziedzinie, której poświęcone jest konkretne spotkanie. Każde spotkanie połączone jest także z poczęstunkiem, w czasie którego możliwa jest wymiana kontaktów i nawiązanie relacji – także biznesowych.

Podnoszenie świadomości mam w temacie bezpiecznych zachowań jest celem kolejnego Spotkania na szczycie w Klifie. Tym razem, mamy będą mogły dowiedzieć się jak wyrobić sobie nawyki przewidywania ruchów dziecka, zanim doprowadzi ono do wypadku (stąd tytuł spotkania, nawiązujący do szachów), jak wyjaśniać dziecku zasady, by ono samo również wyrobiło nawyki unikania zagrożeń, np. w czasie zakupów i w podróży. W czasie warsztatów mamy (ale także inni chętni członkowie rodziny, jeśli będą obecni) poznają zasady udzielania pierwszej pomocy dzieciom, która znacznie różni się od tej, jaką w razie wypadku udziela się dorosłym.

Wejściówki na spotkanie będą dostępne poprzez zapisy poniżej:

Zapisanych gości: 0 / 30

Rejestracja zakończona.