Spotkanie w Klifie
22 kwietnia

21.04.2022 aktualności

Spotkania na szczycie w Klifie

K2, spotkania na szczycie – pod taką nazwą gdyńska Galeria Klif inauguruje nowy cykl ekskluzywnych wydarzeń, kierowanych do swoich klientów.

Self Care to pierwsza z propozycji cyklicznych spotkań, organizowanej w galerii Klif. W specjalnie do tego celu zaaranżowanej przestrzeni na terenie centrum, począwszy od 22 kwietnia, odbywać się będą kameralne spotkania, poświęcone tematyce ważnej dla klientów, zarówno kobiet, mężczyzn, seniorów, młodzieży, rodziców, miłośników mody czy stylistów z aspiracjami. Galerie stawiają przede wszystkim na wartość merytoryczną spotkań, dlatego do prelekcji, wykładów i prowadzenia warsztatów zapraszani będą eksperci w dziedzinie, której poświęcone zostanie konkretne spotkanie. Podczas warsztatów, będących uzupełnieniem spotkania, uczestnicy będą mogli pozyskać przydatne umiejętności. Kameralny charakter wydarzeń i ograniczona pula wejściówek sprawi, że oprócz prelekcji autorytetów, znajdzie się też miejsce na dyskusję i wymianę doświadczeń. Szczególnie, że każde spotkanie połączone będzie z poczęstunkiem, w czasie którego możliwa będzie wymiana kontaktów i nawiązanie relacji – także biznesowych. Dodatkowo przewidziano losowanie nagród.

Nowe doświadczenie co miesiąc
Pierwsze spotkanie inaugurujące projekt odbędzie się 22 kwietnia w Galerii Klif. Cykl spotkań zapowiada się niezwykle interesująco. Pierwsze wydarzenie pod hasłem Self Care, poprowadzi dziennikarka Odeta Moro, a warsztaty –  psycholog Aleksandra Flakiewicz-Kwapisz, która opowie dlaczego warto być dla siebie dobrym i jak to robić mądrze. W kolejnych miesiącach planowane są spotkania dla rodziców i dla pasjonatów sztuki kulinarnej. By zachować kameralny i przede wszystkim ekskluzywny charakter wydarzeń, na każde z nich obowiązuje limit do 50 osób, a zapisy odbywają się przez partnerów i specjalne zaproszenia.

Partnerami pierwszego K2 Spotkania na szczycie będą Elite Club Poland i Era Nowych Kobiet.