Święto mody i designu w gdyńskim Klifie

05.04.2018 Wydarzenia

Data rozpoczęcia: 05.04.2018

Data zakończenia: 30.04.2018

Już od 9 kwietnia zaplanuj wizytę w Gdyni. Dlaczego? Aby odwiedzić nowy Pop Up Space w Galerii Klif. To miejsce prezentujące najnowsze trendy i dobre praktyki z zakresu projektowania. To tu design i sztuka przeplatają się z modą. Wspólny mianownik to oryginalność, tożsamość i lokalna produkcja.

Przestrzeń Pop Up Space to miejsce, w którym projektanci, specjaliści i pasjonaci zaprezentują efekt procesu twórczego – ubrania i dodatki, meble czy akcesoria na rowery. Projektowanie w ich wykonaniu jest formą porządkowania, udoskonalania, estetyzowania codziennego życia. Spotkacie tu minimalistyczne rozwiązania, wyrafinowany design i nowoczesne formy. Na takie wydarzenia czeka się niecierpliwie. A to jedyna taka okazja, ponieważ Pop Up Space otwarty będzie tylko od 9 do 21 kwietnia. Wśród wystawców pojawią się znane trójmiejskie marki: Creme Cycles, DUCKDCUCK, Plissima, Rozwadowska Bags, This is Wood, Ecid, Tamo, OM Jewellery, Goshko, Kosmos.

Dodatkowo 9 kwietnia, w dniu otwarcia, o godzinie 17 zapraszamy wszystkich pasjonatów i nie tylko na popołudniowy wykład „Szacunek w sztuce i designie – świadomość i wybory”. Poprowadzi go Agnieszka Leszczyńska-Mieczkowska– projektantka w ART IN architecture i konsultant kreatywny z zakresu sztuki i wystawiennictwa. Sprawdź czy znać się na sztuce jest w modzie, jak świadomie dokonywać wyborów i czy artystyczne dzieła zawsze należy brać na poważnie.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Designu Gdynia.

Widzimy się w Pop Up Space!