Świętuj z nami i wygrywaj nagrody

13.10.2020 aktualności

24 urodziny Galerii Klif i atrakcje dla klientów

Konkursy z wartościowymi nagrodami, urodzinowe rabaty w salonach, nagrody za zakupy – takie atrakcje czekają na klientów Galerii Klif w Gdyni, która w październiku świętować będzie swoje 24 urodziny. Do tego nowa, świetna gdyńska wystawa.

Jubileusz rozpocznie się już 23 października i będzie trwać do piątku (30 października).

Zakupy z promocyjnych cenach
Na klientów galerii czekają atrakcyjne promocje w kilkudziesięciu wybranych salonach znajdujących się w Klifie w ramach akcji “Zakupy w promocyjnych cenach”, która będzie trwać od 23 do 26 października. Specjalną ofertę przygotowały m.in takie marki jak Charme, COS, Max Mara, Benetton, Miloo Home, Zoo Karina, Venezia, Vistula, Wólczanka, Tempur, CHAREM i wiele innych. Zapraszamy na zakupy do Galerii Klif.

Loterie, konkursy, zakupy z nagrodami
Za zakupy zrobione w dniach 23 – 30 października w galerii Klif, klienci mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą karty podarunkowe do Galerii Klif oraz cenne nagrody od najemców centrum. Akcja, oparta na nowoczesnej digitalowej scenografii i aplikacji, składać się będzie z dwóch części: konkursu zręcznościowego dla klientów z paragonem o wartości minimum 200 zł oraz części Buy&Get dla klientów z paragonem o wartości powyżej 2 tys. zł.

Dodatkowo, razem z magazynem ELLE, Klif zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą stylizację składającą się z asortymentu butików galerii. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: vouchery Klifu o wartości 1500 zł za pierwsze miejsca, 1000 zł za drugie oraz 500 zł za trzecie. Szczegóły akcji śledźcie na naszym FB.

Nowa wyjątkowa wystawa dla miłośników Orłowa
Jubileusz to nie tylko święto zakupowe. Z okazji urodzin w przestrzeni galerii zagości kolejna wystawa przygotowana wspólnie z Muzeum Miasta Gdynia. Tym razem odwiedzający galerię będą mogli zobaczyć jakim zmianom uległo otoczenie centrum. Ekspozycja “Zanim powstał Klif” dostępna będzie od 23 października.

Rabaty najemców