Targi Mody i Wyprzedaże
22- 26 czerwca

07.06.2021 aktualności

Targi Mody’21 i Wyprzedaże

#TARGIMODY21 w dniach 22-26 czerwca dla Klientów Galerii Klif w Gdyni   to idealna okazja do zapoznania się z kolekcjami młodych twórców, kolekcjami marek premium oraz wiosenno-letnimi wyprzedażami najciekawszych kreacji sezonu!

Wydarzenie będzie wspierane przez magazyn ELLE oraz wybranych influencerów specjalizującymi się w tematyce moda oraz lifestyle.

#KLIFFASHIONMASTERS | konkurs, w wyniku którego wyłonieni zostali uczestnicy Targów Mody

To ukłon w stronę młodego pokolenia polskich projektantów, którzy poddając swoje projekty ocenie oraz analizie jury, mogli otrzymać szansę zaprezentowania swoich kolekcji szerszemu gronu odbiorców.

Dziedzictwo mody premium, z której słynie marka Klif w zestawieniu z awangardą i wizją niezależnych twórców, stworzą unikalną mieszankę pełną inspiracji. 

MŁODZI PROJEKTANCI

Podczas Targów Mody w Galerii Klif swoje prace zaprezentuje dziesięciu młodych twórców reprezentujących różnorodne style oraz techniki szycia i projektowania.

Zaproszenie ich do współpracy, to inicjatywa mająca na celu zaangażowanie młodszego pokolenia warszawian do wspólnego odkrywania wizji oraz artyzmu drzemiącego we współczesnej modzie.

#TARGIMODY21  to pionierskie hybrydowe wydarzenie, które po długim lockdownie w branży da możliwość długo wyczekiwanych spotkań klientów z modą na żywo – modą dostępną w salonach na galeriach w połączeniu z modą polską młodego pokolenia. Targi Mody ‘ 21 będą także preludium do wiosenno-letnich wyprzedaży marek premium oraz najciekawszych kreacji z poprzednich sezonów najemców Klif.

KLIF PREZENTUJE : #TARGIMODY21

REGULAMIN Konkurs na najlepszego wystawcę – tutaj.