Urodziny Bestbrandsshop

05.10.2018 Wydarzenia

Bestbrandsshop to wyjątkowy multibrand, w którym znajdziesz kolekcje ubrań i dodatków światowych domów mody. Marzysz o butach Stuart Weitzman prosto z wybiegu albo sukience Alexandre Vauthier, którą widziałaś ostatnio na okładce magazynu modowego? W tym miejscu spełnisz swoje pragnienia! A już w ten weekend (06.10-07.10) Twój ulubiony salon obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Tak specjalny jubileusz salon pragnie świętować z najbardziej wyjątkowymi gośćmi jakich może zaprosić – ze swoimi klientkami! Dlatego specjalnie dla Was w urodzinowy weekend przygotowano 15% rabat na całą kolekcję,  a przy dwóch rzeczach będzie możliwość wykorzystania rabatu od 20% do 25%. Wyjątkowe okazje obejmujące najnowsze kolekcje światowych marek i projektantów to nie wszystko. Zakupy umili lampka szampana, słodkie babeczki i urodzinowy tort! Salonu z pewnością nie przegapisz ponieważ w ten wyjątkowy dzień wejście będzie udekorowane balonową bramą.

Multibrand Bestbrandsshop to salon, który nie tylko oferuje modę, ale przede wszystkim ją kocha. Począwszy od zapewnienia swoim klientkom niepowtarzalnych kolekcji prosto z Paryża, Londynu czy Mediolanu skończywszy na zorganizowaniu wyjątkowego pokazu dedykowanego swoim gościom. Tylko tam można spotkać polskie gwiazdy, które uwielbiają styl salonu Bestbrandsshop. A jeśli ty także pragniesz poczuć się naprawdę wyjątkowo nie może Cię zabraknąć na urodzinach marki.

Nie możemy doczekać się wspólnego spotkania! Do zobaczenia w salonie na 1 piętrze.

Bestbrandsshop
Telefon: 787961608